fbpx

Я не люблю і не приймаю себе, батьки не розуміють, а світ навколо дратує! Що робити?

Чер 12, 2020
Posted by: yoga_nina

Я не люблю і не приймаю себе, батьки не розуміють, а світ навколо дратує! Що робити?

👉 ТІЛЬКИ ТИ МОЖЕШ СОБІ ДОПОМОГТИ

Все наше життя направлене на те щоб, ми проживали його в радості і щасливими, коли це щастя внутрішнє, з розуміння тим хто я є і ким не являюся. 

Щоб знайти ресурс, і бути в позитивному проживанні життя, необхідно подружитися з собою. Найперше, що потрібно зробити – це знайти баланс у відношеннях з батьками, пробачити та прийняти їх такими якими вони є. Це зробити буває дуже не просто, але не потрібно поспішати, просто подивися відео, щоб зрозуміти прояви ситуації, її причини та методи вирішення.

Чи знаєш ти, що те як ми ставимося до своїх батьків, є дзеркалом того, як ми ставимося до себе… Як тільки ми у відносинах з батьками нейтралізуємо будь-які образи, ми станемо цілісними з собою, світ та суспільство почне сприймати нас по новому!

ЗАПОВНИ ЗАЯВКУ ТА ОТРИМАЙ ПРАКТИКУ

Для того щоб в тебе була мотивація відкрити лист та зробити
цю медитацію не один раз, я встановив
символічну вартість, що рівноцінна – 1 $

Ця потужна та глибока практика медитації трансформую та готує тебе до дечого більшого. Вона дуже потрібна – це твоя основа і опора в житті. Якщо опора не стабільна, все що збудуємо може зруйнуватися, лиш питання в часі, а він в нас обмежений, ми смертні і вміємо помирати тут. Лиш з прийняттям батьків та себе розпочнеться щасливе життя…

😍 Давай відкриваємо в собі любов, зрозуміємо свої батьків і побачимо в них щось більше, що спільне у всіх нас.

Телефонуйте:

+38 096 970 18 36 (viber)
Робочі години: 08:00 - 20:00 (пн-сб)

Маєте запитання? - Пишіть!

retreat@yogaist.com.ua

Давайте дружити