fbpx

Програма йога ретритів в Карпатах

Ознайомтесь з майбутніми подіями центру Yogaist

Оберіть йога ретрити в Карпатах та програму розвитку для себе!

2021 РІК

ЙОГА РЕТРИТ В КАРПАТАХ: ЖИВА ПРИСУТНІСТЬ

 20 – 24 СЕРПНЯ 2021

🙏 Тема ретриту: відчуття цілісності, опори та балансу. З вами працюватимуть два професійні  інструктори (Аня та Сергій), які проведуть вас до контакту з тілом, емоціями і свідомістю. Ви отримаєте досвід та великий набір інструментів для гармонічного життя, щоб надалі ви могли практикувати самостійно.

Організатори: Серьожа Наброскін та Анна Ковальова

ВАРТІСТЬ: 5500 грн
*діє знижка до 20 липня

МОВЧАЗНИЙ РЕТРИТ ГЛИБОКОЇ ТИШІ

 5 – 8 СЕРПНЯ 2021

Це буде твій новий досвід пізнання себе. Коли зникає той хто відчуває і те, що відчувається, з’являється потік переживання своєї істинної природи – Ти вічна любов та чиста свідомість. Не потрібно зупиняти свій розум, бо це напруження, а дати можливість тиші проявитися. Саме це робимо на ретриті. Достатньо вийти з психічного напруження та фонового шуму, як цей стан правдивості буде проявлений – життя твориш ти сам. Програма доступна всіх хто відчуває потребу в реалізації та не має психо-емоційного виснаження.

Організатор: Діма Гілітуха, автор проекту Yogaist.
тел: +380969701836

ВАРТІСТЬ:
4700 грн
*є різні умови участі по вартості

ЙОГА ВІКЕНД БІЛЯ КИЄВА

21 – 23 ТРАВНЯ 2021

👉 Дозвольте собі зануритися в тишу для швидкого відновлення ресурсу та активації життєвих сил в еко просторі “Турья” біля Києва. Бути собою, відпустити напруження та дихати на повні груди через  цілісну роботі над своїм тілом та емоційним станом, Хатха йогу, медитацію та коучинг. Всі практик дружні для тіла і психіки. Цей вікенд підходить будь-кому, хто має бажання розвиватися….

Організатор: Діма Yogaist, Андрій Дідик.
тел: +380969701836

ВАРТІСТЬ: 3200 грн
*Є можливість знижки

ВЕСНЯНИЙ ЙОГА РЕТРИТ В КАРПАТАХ: ПРОБУДЖЕННЯ

29 КВІТНЯ – 3 ТРАВНЯ 2021

😍 На цей ретрит ми готуємо дещо особливе: яскраву відпочинокву програму та наші кращі техніки роботи з тілесною структурою, ресурсом життєвої енергії та емоціями. Ретрит з глибинними практиками медитації та дихання, але підходить будь-кому, хто має сильне бажання змінювати своє життя

Організатор: Діма Гілітуха (автор проекту).
тел: +380969701836

ВАРТІСТЬ:
4900 грн
*є можливість знижки

МОРСЬКИЙ ЙОГА ТУР В ЄГИПЕТ: РЕЛАКС ТА ВІДНОВЛЕННЯ (17-24 КВІТНЯ)

17 – 24 КВІТНЯ 2021

🙏 Морський йога тур – це можливість поєднати яскравий відпочинок в чудовому готелі та корисні практики йоги і медитації. Найкраще підійде для тих, хто не любить ліниво проводити час, а хоче оздоровитися й отримати потужні практики для відновлення ресурсу та внутрішньої спокою. Програма направлена на наповнення щастям та любов’ю…

Вартість:
від 550 уо тур в Хургаду
та 70 уо вартість занять

ВЕСНЯНИЙ ЙОГА ТУР В КАРПАТАХ: ДИХАЙ ВІЛЬНО

22 – 25 КВІТНЯ 2021

🙏 Два інструктори – один ефективний ретрит. Для тих, хто хоче цілісно перезавантажитись, відчути себе, відпочити в горах та побачити квітучі поля шафрану. Ранкові, денні та вечірні практики дослідження себе через Хатха-йогу, медитацію, соматику та інтуїтивний спів, що дадуть вам глибоке відчуття опори, цілісності та балансу.

Організатори: Серьожа Наброскін та Анна Ковальова

ВАРТІСТЬ: 4300 грн
*Є МОЖЛИВІСТЬ ЗНИЖКИ ДО 1 КВІТНЯ

БЕЗКОШТОВНА ПРАКТИКА МЕДИТАЦІЇ ТА ЙОГА ТРЕНІНГИ ОНЛАЙН

жовтень – січень (Пн, Ср, Пн)

🙏Раніше ви могли не мати часу займатися медитацією і йогою, то саме зараз, коли все іде на “паузу” – ви маєте таку можливість… 👇Дозволь собі вийти на новий рівень здоров’я та свідомості, глибше розкрий свою особистість, стань цілісним з собою та живи щасливо!  Якщо ви потребуєте, ми проводимо онлайн медитацію усвідомленості (mindfulness) безкоштовно…

ЗИМОВИЙ ЙОГА РЕТРИТ ВІДНОВЛЕННЯ ГАРМОНІЇ ЖИТТЯ

25 – 28 лютого 2021

🙏 Ретрит перезавантаження в зимовій тиші природи, щоб почути та зрозуміти себе. Це буде глибоке переосмислення та початок нового життя з розуміння, хто ти є насправді! Програма доволі цікава та насичена, направлена на наповнення щастям та відновлення любові до себе! Підходить будь-кому, хто має сильне бажання змінювати своє життя….

ВАРТІСТЬ:
4200 грн
*Є можливість знижки

БЕЗКОШТОВНИЙ ЙОГА РЕТРИТ МЕДИТАЦІЇ ТА РЕЛАКСУ 3.0

11 – 14 лютого 2021

🙏 Найбільш очікувана подія для багатьох з Вас. Один раз на рік в Yogaist ми проводимо безкоштовний ретрит. Він направлений на оздоровлення тіла та занурення в глибину свого життя через медитацію.
Ви проведете час з користю в приємній компанії та відпочинете в зимових горах. Ретрит підходить будь-кому, хто має безупинне бажання займатися собою та буде відвідувати всі заняття…

ВАРТІСТЬ:
*FREE

НОВОРІЧНИЙ ЙОГА РЕТРИТ 2021: МАКСИМУМ ЩАСТЯ

31 ГРУДНЯ – 3 СІЧНЯ 2021

🙏 Кращий початок 2021 року – це налаштуватися на позитив та набратися сил на ефективний новий рік. Новорічний йога ретрит спрямований на глибоку роботу зі свідомістю через тіло та дихання, пізнання себе, поглиблення та відновлення ресурсу в медитації, прогулянки в горах. Ретрит підходить будь-кому, хто має безупинне бажання займатися собою…

ВАРТІСТЬ:
4200 грн
*Є можливість знижки

2020 рік

ОСІННІЙ ЙОГА РЕТРИТ В КАРПАТАХ: ТИША ТА БАЛАНС

14 – 18 ЖОВТНЯ 2020

👉 Їдемо в місце краси та тиші, для відчуття себе, цілісної робота над своїм тілом та емоційном станом, через Хатха йогу, дихання, глибоку роботу зі свідомістю, медитацію, розслаблення в колі приємних людей, психосоматику та саморегуляцію. Ретрит з глибинними практиками, проте підходить будь-кому, хто має бажання розвиватися….

Організатор: Діма Yogaist.
тел: +380969701836

ВАРТІСТЬ: 4200 грн
*Є можливість Знижки до 30 ВЕРЕСНЯ

НЕРЕАЛЬНА КАППАДОКІЯ: ТРЕКІНГ, ЙОГА ТА МЕДИТАЦІЇ

12 – 16 ЖОВТНЯ 2020

Марсіанські ландшафти, над якими літають повітряні кулі, трекінг каньйонами, ранкова йога та медитація. Для цього обрали одне з найкрасивіших місць світу – Каппадокія. Поїздка для тих, хто бажає отримати гарні емоції та відновити емоційний баланс та дослідити найгарніші каньйони світу в гармонійній компанії….

Організатор: Діма Yogaist.
тел: +380969701836

Ціна раннього
бронювання:
290 євро

ЙОГА ВІКЕНД БІЛЯ КИЄВА

24 – 25 ЖОВТНЯ 2020

👉 Два дні занурення в реальність для швидкого відновлення ресурсу та активації життєвих сил в еко просторі “Турья” біля Києва. Бути собою, відпустити напруження та дихати на повні груди через  цілісну роботі над своїм тілом та емоційним станом, Хатха йогу, медитацію та саморегуляцію. Всі практик дружні для тіла і психіки. Цей вікенд підходить будь-кому, хто має бажання розвиватися….

Організатор: Діма Yogaist, Андрій Дідик.
тел: +380969701836

ВАРТІСТЬ: 2400 грн
*Є можливість знижки

ЙОГА РЕТРИТ ЖИТТЯ В РЕСУРСІ ТА РІВНОВАЗІ

26 – 30 СЕРПНЯ 2020

Основна увага на ретриті направлена для твоєї трансформації. Під час ретриту ти будеш працювати з двома професійними  інструкторами та духовним наставником, займатися особливим комплексом Хатха-йоги та соматичних технік відновлення тіла, слухати приємну музичну імпровізацію, досхочу гуляти в горах, поглиблювати та відновлювати ресурс у медитації та пізнавати себе

 

Організатор: Діма Yogaist.
тел: +380969701836

ВАРТІСТЬ: 4200 грн

РЕЛАКС ЙОГА ВІКЕНД БІЛЯ КИЄВА

14 – 16 СЕРПНЯ 2020

🤗 Ретрит для швидкого перезавантаження та відновлення ресурсу в еко просторі біля Києва. Тихі вечора під музичну імпровізацію, нові знайомства, чайні церемонії та корисні практики. Ти проведеш три повних дні в цілісній роботі над своїм тілом та емоційним станом, через  Хатха йогу, дихання, медитацію усвідомленого тіла, психосоматику та саморегуляцію. З тобою працюватимуть два професійні інструктори.

Організатор: Діма Yogaist, Андрій Дідик та Сергій Наброскін.
тел: +380969701836

ВАРТІСТЬ: 3200 грн

ЙОГА РЕТРИТ - МАКСИМУМ РЕЛАКСУ В ГОРАХ

23 – 26 ЛИПНЯ 2020

Цілковитий відпочинок від зовнішнього світу та втеча від міської спеки туди, де свіжість і прохолода. Вся програма направлена на те, щоб легко увійти в баланс тіла та психіки, покращити здоров’я та емоційну стабільність, відновити сон, прийняти себе, вийти зі стресових станів та чудово провести час в гармонії з природою. Підходить будь-кому, хто має бажання розвиватися….

Організатор: Діма Yogaist.
тел: +380969701836

ВАРТІСТЬ: 3600 грн

ЛІТНІЙ ЙОГА РЕТРИТ СВІТЛА ЛЮБОВІ ТА ДОБРОТИ

24 – 28 ЧЕРВНЯ 2020

На цей ретрит ми готуємо дещо особливе, а саме наші кращі техніки роботи з тілесною структурою, ресурсом життєвої енергії та емоціями. Ретрит буде насичений практиками медитації, духовної трансформації та роботи з кармічними програмами роду , підходить будь-кому, хто має сильне бажання змінювати своє життя….

Організатор: Діма Yogaist.
тел: +380969701836

ВАРТІСТЬ: 3800 грн

ОНЛАЙН ЙОГА ІНТЕНСИВ НА 7 ДНІВ: МІЙ БАЛАНС В ЖИТТІ

ФОРМАТ: ОНЛАЙН

🙏 Цей курс допоможе вам відновити ресурс життєвої енергії за 7 днів, досягти балансу в тілі та житті через глибоку практику медитації. Ви навчитеся входити в медитативний стан та відкриєте в собі відчуття щастя і любові. Вправи, які пройдете в курсі, глибоко тренують усвідомленість та балансують тіло, позбавляють психосоматичних болей та проблем з опорно-руховим апаратом…

Організатор: Діма Yogaist.
тел: +380969701836

вартість 950 грн

Березень

ВЕСНЯНИЙ ЙОГА РЕТРИТ В КАРПАТАХ - ЦІЛІСНІСТЬ ТА БАЛАНС

6 – 9 БЕРЕЗНЯ 2020

Проведи з користю вихідні на 8 березня. Ти можеш віднайти внутрішню любов та пробуди весну в серці. Це будуть ранкові, денні та вечірні практики дослідження свого тіла через Хатха-йогу, масаж, соматику та інтуїтивний спів. Вони дадуть вам глибоке відчуття своєї опори, для більш якісного життя в соцiумi…

Організатор: Сєрьожа Наброскін.
тел: 0633645773

Ціна раннього
бронювання:
3100 грн

Лютий 2020

ЙОГА РЕТРИТ - МАКСИМУМ МЕДИТАЦІЇ 2.0

27 ЛЮТОГО – 1 БЕРЕЗНЯ 2020

🙏Основна увага на ретриті направлена на спостереження та тренування уваги в медитації. Це буде глибоке переосмислення та початок нового життя з розуміння, хто ти є насправді! Програма доволі цікава та насичена, направлена на наповнення щастям та відновлення любові до себе!…..

Організатор: Діма Yogaist.
тел: +380969701836

Ціна: ДОНЕЙШН

ОНЛАЙН КУРС МЕДИТАЦІЇ ТА ЙОГА ПРАКТИКА В КИЄВІ (11 СІЧНЯ- 22 ЛЮТОГО)

11, 18 СІЧНЯ та 1, 15, 22 ЛЮТОГО (10:00-13:00). Київ

Пропонуємо цілісну програму трансформації:  5 живих зустрічей у форматі йога тренінгів; 8 лекцій та 14 ранкових практик з медитації (онлайн); безкоштовний йога ретрит в Карпатах по закінченні курсу. Курс підходить будь-кому, хто має сильне бажання безпечно та ефективно для тіла і психіки розвиватися та ставати щасливим…

Організатор: Діма Yogaist.
тел: +380969701836

Ціна:
БЕЗКОШТОВНО*

Січень

НОВОРІЧНИЙ ЙОГА РЕТРИТ - МАКСИМУМ ЩАСТЯ

31 ГРУДНЯ – 4 СІЧНЯ 2020

Кращий початок 2020 року – це налаштуватися на позитив та набратися сил на ефективний новий рік. Новорічний йога ретрит спрямований на глибоку роботу зі свідомістю через тіло та дихання, медитацію, розслаблення в колі приємних людей, психосоматику та саморегуляцію. Ретрит підходить будь-кому, хто має безупинне бажання займатися собою….

Організатор: Діма Yogaist.
тел: +380969701836

Ціна раннього
бронювання:
3000 грн

Грудень 2019

ЗИМОВИЙ ЙОГА РЕТРИТ: ПОВЕРНЕННЯ ДО ВЛАСНОЇ ПРИРОДИ ТА РЕСУРСНОСТІ

12 – 15 грудня 2019

Ретрит перезавантаження в зимовій тиші природи, щоб почути та зрозуміти себе. Організовуємо його в подарунок на дня св. Миколая. Візьмемо тих – хто дійсно цього потребує. Буде глибока робота з тілом через техніки йоги, розумні рухи за методикою Фельденкрайза, саморегуляції по методу Ключ (Хасая Алиєва), відпускання тіла в спонтанний танець та проявлення внутрішнього голосу

Організатори: Таня Прядуненко та Серьожа Наброскін.

Ціна:
БЕЗКОШТОВНО*!

РЕТРИТ З ДУХОВНИМ НАСТАВНИКОМ: МЕДИТАЦІЯ ТА МОЛИТВА, ЙОГА ТА ПІЗНАННЯ СЕБЕ

6 – 8 грудня 2019

Ретрит єдності в Карпатах – це не релігія, а  крок до пізнання самого себе, відновлення любові та початку нового щасливого життя. Ви зможете доторкнутися до глибоких духовних знань та відчути їх єдність.  Поєднати практику mindfulness медитації та молитви. Ретрит буде насичений і йогічними практиками. Техніки самі близькі, безпечні, наповнені любов’ю і зрозумілі для нас…

Організатор: Діма Yogaist.
тел: +380969701836

Ціна:
безкоштовно (співбесіда)!

Жовтень 2019

ОСІННІЙ ЙОГА ВІКЕНД В КАРПАТАХ - РЕСТАРТ 2.0

24-27 ЖОВТНЯ 2019

Наповнимо вас щастям та відновимо любов до себе самих, а також поринемо в осінню свіжість Карпат та перезавантажимось. В mindfulness медитації, спробуємо зрозуміти, що або хто ми є, глибше, і тим самим почнемо спалювати наші кармічні програми. В нас буде цілісної робота над своїм тілом та емоційном станом, через  Хатха йогу, дихання, медитацію усвідомленого тіла, психосоматику та саморегуляцію….

Організатор: Діма Yogaist.
тел: +380969701836

Ціна:
2500 грн

*включено все крім квитків на потяг

ретрити в Карпатах

ОСІННІЙ ЙОГА РЕТРИТ В КАРПАТАХ : ТИША ТА БАЛАНС

10-14 ЖОВТНЯ 2019

Їдемо в місце краси та тиші, для цілісної робота над своїм тілом та емоційном станом, через  Хатха йогу, дихання, медитацію усвідомленого тіла, психосоматику та саморегуляцію. Ретрит з глибинними практиками, для тих хто вже займається йогою та медитацією, або раніше приїжджав до нас….

Організатор: Діма Yogaist.
тел: +380969701836

Ціна:
2800 грн

*після 31 серпня вартість становитиме 3200 грн

ДЗЕН-МАНДРІВКА У ВИСОКІ ТАТРИ: ТИША ОСІННІХ ГІР

2-5 ЖОВТНЯ 2019

Відправляємось авторським дзен-маршрутом в осінні Високі Татри разом з Life is Trip. Це новий формат подорожі, де нас чекатимуть дві пори року, 7 кришталево чистих озер, медитації, активний трекінг, сходи сонця та ранкові чайні церемонії….

Організатор: Діма Yogaist.
тел: +380969701836

Ціна:
175 euro

Вересень 2019

йога в Карпатах

ОСІННІЙ ЙОГА ВІКЕНД В КАРПАТАХ

19-22 вересня 2019

Хочете з головою поринути в осінню свіжість Карпат та перезавантажитись? Це буде 4-ох денний інтенсив насичений практиками роботи з тілом та підсвідомістю через дихання, внутрішній звук, медитацію, практику Хатха йоги та психосоматичні техніки…

Організатор: Діма Yogaist.
тел: +380969701836

Ціна:
2600 грн

*після 31 серпня вартість становитиме 2900 грн

Осінній вікенд цілісності та емоційного балансу: йога, дихання та голос

26-29 вересня 2019

Чудова можливість 5 днів активно відпочити восени в Карпатах, займатися йогою, робити дихальні практики і співати разом у вокальному колі. Кожен день ми будемо знаходити баланс фізичного та емоційного стану через практиками школи йоги і систем оздоровлення Смірнових. Відкриємо звучання свого голосу і навчимося створювати музику.

Організатор: СЕРЬОЖА НАБРОСКІН

Ціна:
2500 грн

*після 31 серпня вартість становитиме 2900 грн

Йога тренінг з Yogaist в Києві

17 серпня 2019 (11:00 – 16:00)

Хочете отримати більший заряд енергії на весь день, навчитися самостійно покращувати настрій, бути в балансі із тілом та емоціями? Це стане можливо після тренінгу. Ми покажемо дієві методики з йоги та пояснимо як самостійно ними користуватися щодня! Ви навчитеся краще відчувати своє дихання, розуміти тіло та розслабитеся під спокійну музику. Що вас чекає на тренінгу…

Організатор: Діма Yogaist.
тел: +380969701836

Ціна:
250 грн

Серпень 2019

Ретрит в Карпатах: глибоке перезавантаження

8-12 серпня 2019

Час перезавантажитись в останні літні дні та набратися сил на ефетивний робочий період. Ретрит направлений на глибоку роботу із свідомістю через тіло та дихання, медитацію, практику Хатха йоги для відновлення життєвої енергії та балансу. Програма ретриту розрахована на людей, що вже практикують йогу та медитацію, прагнуть до змін в своєму житті.

Організатор: Діма Yogaist.
тел: +380969701836

Ціна:
3200 грн

Липень 2019

ретрити в Карпатах

Літній йога ретрит в Карпатах

 25-29 липня 2019

Поїхали туди, де свіжість і прохолода, щоб активізувати своє тіло та відновити емоційний баланс? На ретриті ви зможете працювати над своїм тілом та емоційним станом через дихання, звук, медитацію, практику Хатха йоги, збалансувати субе та збільшити життєвий ресурс.

Організатор: Діма Yogaist.
тел: +380969701836

Ціна:
3200 грн

Підпишись на наші групи, щоб першими дізнаватися про ретрити в Карпатах та інші події!

Телефонуйте:

+38 096 970 18 36 (viber)
Робочі години: 08:00 - 20:00 (пн-сб)

Маєте запитання? - Пишіть!

retreat@yogaist.com.ua

Давайте дружити