fbpx

ЙОГА ВІКЕНД БІЛЯ КИЄВА

ЙОГА ВІКЕНД БІЛЯ КИЄВА

 • ВІДЧУВАТИ СВОЄ ТІЛО ТА ДИХАННЯ

 • ЗАЙМАТИСЯ ЙОГОЮ

 • ПІЗНАВАТИ СЕБЕ В МЕДИТАЦІЇ

 • АКТИВІЗУВАТИ ЖИТТЄВІ СИЛИ

Бути собою, відпустити напруження та дихати на повні груди через цілісну роботу над своїм тілом та емоційним станом, Хатха йогу, медитацію та саморегуляцію. Вас чекає три повних дні практик біля Києва в неймовірному центрі “Турья”. З вами працюватиме два професійні інструктори.

Організований  трансфер з Києва о 8:10 ранку 21 травня. Завершуємо 23 травня та о 17:00 год повертаємося назад. 

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ РЕТРИТ?

Програма чудово підходить тим, хто хоче:

відчути ефективність Хатха йоги та покращити здоров’я без травматизму

 отримати досвід медитації та повністю розвантажити психіку

вийти на новий якісний рівень життя та відновити баланс енергій

 покращити здоров’я та емоційну стабільність, розвантажити психіку та зрозуміти куди рухатися далі

ефективно провести час у гармонії з природою (знайомства, прогулянки та чайні церемонії)

Ось в цьому магічному місці ви будете займатися:

ВАС ЧЕКАЄ:

Цілісна робота з тілом та емоційним станом, через Хатха йогу, дихання, медитацію самопізнання та груповий коучинг. Без езотерики.

Хатха йога та медитація

Оздоровча Хатха йога та усвідомлені рухи із зосередженням уваги на диханні для відновлення балансу в тілі (соматика). Щоденні практики медитації для знайомства з собою.

Реалізація

Коучингова практика аналізу життя та активації духовної місії. Щодня спілкуємося про: медитацію, техніку безпеки в асанах та дихальних практиках, вегетаріанство, стійкий імунітет та очищення організму.

Комплексний підхід до тіла та психіки

Наша програма адаптована для звичайних людей без нав’язливої філософії, релігії та езотерики. Ми поділимося досвідом, не прагнучи вчити, а ви візьмете те, що сподобається.

ВІДПОЧИНОК ТА ЄДНАННЯ З ПРИРОДОЮ

Перебування в тиші та гармонії з природою. Спілкування біля багаття. Ранкові чайні церемонії Пін-Ча.

ЯКУ КОРИСТЬ ОТРИМАЄТЕ?

Ви зможете відпочити, виспатися на природі, перезавантажити нервову систему, відволіктися від безкінечного потоку думок, підвищити особисту ефективність та збільшити рівень життєвої енергії. Також вас чекає новий досвід практик та шлях до пізнання себе у медитації.

Ретритний центр "Турья"

Внутрішня трансформація

Прогулянки

Простір повного Дзену

Всі учасники ретриту за бажанням отримають два місяці онлайн підтримки в йога курсі: “Мій баланс у житті”. Цей курс буде доступним зі знижкою – 50% (450 грн). Ця ціна потрібна лише для мотивації виконувати завдання.

Вартість ретриту

Від 3200 грн при хостельному поселенні в 6-ти місних номерах. Включено проживання, триразове лакто-вегетаріанське харчування (з них один прийом – сезонні фрукти) та всі пункти програми.

При потребі організовуємо трансфер до села Уляники (вартість 350 грн в обидві сторони з Києва). Також ви можеш їхати на власному авто або на маршрутці з Києва.

КРОК НА ЗУСТРІЧ

 • Якщо ви відчуваєте бажання потрапити на ретрит, але фінансово важко – можна отримати знижку 500 грн. Вкажіть про це в анкеті.
 • При реєстрації можна обрати одномісне поселення або двомісне у великих окремих будиночках (ціна такого розміщення вища).

ЯК ПРОХОДИТЬ РЕТРИТ?

Щодня доступні різні види практик: ранкова медитація усвідомлення та самопізнання, фізично активні заняття, гармонізуючі соматичні вправи, коучингова програма розуміння проявлення власної місії, короткі лекції, чайні церемонії,  прогулянки навколо центру та усвідомлене розслаблення перед сном.

Ця програма працює за умови повної залученості в практики та довіри нам. Весь комплекс спрямований на зосередження уваги на себе і комплексну роботу через тіло та психіку у поєднанні з яскравим відпочинком в контакті з природою.

ПІСЛЯ РЕТРИТУ ВИ ОТРИМАЄТЕ ПОТУЖНІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ РУХУ ВПЕРЕД У НОВОМУ СТАНІ РЕСУРСУ ТА БАЛАНСУ

Чим особливий йога ретрит із Yogaist?

 • Цілісні та безпечні оздоровчі техніки роботи з тілом та свідомістю.
 • Отримання глибокого досвіду медитації та стану нескінченної живої тиші, якими ми з тобою поділимося.
 • Розуміння як працюють асани, усвідомлені рухи та балансування тіла в поєднанні з диханням. 
 • Коуч сесія: пошук шляху в житті через коректну постановку цілей та розуміння своєї місії.
 • Техніки прощення батьків та прийняття себе.
 • Відпочинок на природі, чайні церемонії та приємна компанія.
 • Збалансоване лакто-вегетаріанське харчування однакове для всіх.

ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА РЕТРИТУ

Пропонуємо доволі насичену, але вільну для відвідування програму. Це той максимум, який ми можемо досягнути тільки в результаті спільної роботи та відвідування всіх занять. Щоб переглянути програму, необхідно відкривати закладки на кожен день.

8:00 Зустріч на автостанції Видубичі. Трансфер

10:00 Приїзд в село Уляники. Поселення. Знайомство.

11:30 Відкриття ретриту: Легка Хатха йога, активізуюча очисна пранаяма та співання звуків А-У-М для перезавантаження та повного сприйняття себе, єдиного потоку життя в моменті Тепер в медитації.

14:00 Фруктовий перекус.

15:00 Усвідомлена медитативна ходьба (20 хв) та прогулянка на природі. 

16:30 Вечеря (практика мовчання).

17:30 Йогівська гімнастика. Соматичне розслаблення та балансування тіла і нервової системи з опорою уваги на дихання та рух в тілі (система Фельденкрайза). Медитація усвідомлення себе та спостереження за відчуттями.

19:30 Сатсанг від Андрія Дідика та Медитація.

21:00 Теплий вечір знайомства та озвучення намірів за чашкою чаю біля багаття. 

6:20 Медитація люблячої доброти “Метта”. 

7:00 Хатха йога. Розслаблення. Техніка дихання Капалабхаті для здоров’я легень та детоксу мозку. Пробудження енергетичних центрів через внутрішнє звучання. Входження в медитативний стан усвідомленості з конценцентрацією уваги на дихання та простір.

9:30 Сніданок (практика мовчання).

11:00 Усвідомлена медитативна ходьба (20 хв).

12:00 Груповий коучинг: аналіз життя, куди я рухаюся та постановка нової місії. Практика саморегуляції для зняття блоків на шляху до нових цілей.

14:00 Фруктовий перекус

15:00 Знайомство з каменями та підбір і виготовлення енергетичного браслета

16:30 Вечеря (практика мовчання)

17:30 Парна остеопатична практика для нейтралізації стресу та балансування тіла.

20:30 Соматика балансування тіла та нервової системи. Комплекс медитативної практики для нейтралізації емоційних станів, відчуття прояву життя в глибокому розслабленні та занурення в нескінченну тишу реальності.

6:20 Психосоматика та практика прощення батьків та прийняття себе.

7:00 Хатха йога. Відновлення енергетичної структури через дихання п’яти сердець та медитація пустотності та ясності усвідомлення себе.

9:30 Сніданок (практика мовчання).

11:00 Усвідомлена медитативна ходьба (20 хв).

12:00 Чайна церемонія Пін Ча

14:00 Фруктовий перекус

15:00 Закриття ретриту: пранаяма, співання звуків А-У-М для перезавантаження та повного сприйняття себе, єдиного потоку життя в моменті Тепер в медитації.

16:00 Вечеря

17:00 Виселення та трансфер до Києва.

Цей ретрит проводить: Діма Гілітуха - автор проекту Yogaist.

Володіє методиками оздоровлення, психоемоційної корекції та цікавиться рефлексотерапією. Розвиває ретритний центр, провів 24 особистих йога ретритів та тренінгів, ділиться досвідом медитації самопізнання та проводить оздоровчі тренінги на основі знань Хатха йоги, психології, психосоматики та коучингу.

З 2013 року почав практикувати йогу в школі В’ячеслава та Олени Смірнових, закінчив три ступені  школи та продовжує навчання. Завершив повний курс “Внутрішня інженерія” з практиками та ініціацією від Садхгуру.

Наталія Артемчук - інструктор йоги та тайського масажу.

Сертифікований вчитель йоги 500h RYT Yoga Alliance, навчалась в Індії (Рішикеш та Майсур). Викладає йогу більше 10 років в Хмельницьку та організовує ретрити. Майстер тайського масажу (навчалась на півночі Тайланду в ITM school). Завершила курс «Внутрішня інженерія» від ISHA YOGA та отримала ініціацію в традиції Ananda Marga Yoga.

йога інструктор RYT 500

Унікальний простір - ретритний центр "Турья"

Наша місце ретриту знаходиться 80 км від Києва в селі Уляники.

Центр “Турья” – наповнений гармонією і затишком, його створювали спеціально для проведення ретритів. Тут відчувається особлива атмосфера, панують тиша та спокій природи. Воно оточене з усіх сторін лісом подалі від іншої забудови.
Проживання у великому затишному будинку хостельного типу, розділеного на 4 кімнати по 6 місць. Також є 3 двомісні екобудиночки.  Для занять в розпорядженні великий купольний зал площею 90 м. кв. Душ та туалет на вулиці. Також є дві літні тераси для дзен відпочинку та прийомів їжі.

Чому варто довіряти Yogaist?

Автор проекту – Діма Гілітуха: “Одного дня ми з дружиною – задумали реалізувати нашу мрію бути вільними, незалежними, подорожувати світом. Ця думка нас дуже надихнула, ми довгий час провели в Азії, а далі розпочали свою діяльність із проект Life is Trip в 2015 році, щоб надихати подорожувати інших.

Вже через рік в глибині душі було відчуття, що я можу дещо більше та ефективніше. Хотілося бачити людей щасливими! За цей час я розвивався, шукав себе, проаналізував отриманий досвід, пройшов багато курсів навчання, знайшов кращі техніки нейтралізації стресу, покращення фізічного здоров’я та емоційної стабільності. Почалися колосальні якісні зміни в житті, як в мене так і багатьох учасників ретритів”.

3

роки досвіду

31

ретритів та тренінгів

422

учасники

Подивіться відео попереднього ретриту в цьому місці

Система ретритів з Yogaist – це крок до глибокого перезавантаження та зміни свого життя в кращу сторону.

Забронюй своє місце на ретрит!

Ми турбуємося про ваш комфорт і результативну роботу, тому формуємо маленьку групу з людей, кому це справді необхідно. Якщо це саме Ви – тисніть на кнопку нижче.

Відгуки попередніх учасників!

Телефонуйте:

+38 096 970 18 36 (viber)
Робочі години: 08:00 - 20:00 (пн-сб)

Маєте запитання? - Пишіть!

retreat@yogaist.com.ua

Давайте дружити