fbpx

ЗИМОВИЙ ЙОГА РЕТРИТ В КАРПАТАХ: ЙОГА, МУЗИКА ТА МЕДИТАЦІЯ

ЗИМОВИЙ ЙОГА РЕТРИТ В КАРПАТАХ: ЙОГА, МУЗИКА ТА МЕДИТАЦІЯ

 • ЦІЛІСНА РОБОТА З ТІЛОМ

 • НЕЙМОВІРНИЙ ВІДПОЧИНОК

 • ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ТА ПАРНІ ПРАКТКИ

Один ретрит – два тренери.

Для тих, хто хоче цілісно перезавантажитись, відчувати тіло, відпочити в зимових Карпатах, набратися сил та повернутися в ресурсний стан.
Це будуть глибокі ранкові, денні та вечірні практики дослідження себе через хатха-йогу, тайський масаж, соматику та інтуїтивний спів. Вони дадуть вам глибоке відчуття своєї опори цілісності та балансу. 

Дати: 3 грудня зустріч в Коломиї о 9:00 ранку. Завершуємо 6 груднята відвозимо вас також до Ворохти на 17:30.

Місце проведення: с. Зелене, ретритний центр Yogaist, Верховинський район.

Програма перезавантаження поєднує кращі терапевтичні техніки йоги, медитацію, масаж та музику.

Програма:

ХАТХА ЙОГА

Ранкова медитація і комплекс фізичних вправ з синхрогімнастики та асани Хатха йоги, що ефективно гармонізують тіло і розум на весь день.

СОМАТИКА

Свідомі повільні рухи по методу Моше Фельденкрайза, які привнесуть ще більше якості в ваші рухи і налагодять зв’язок між центром і периферією. Ці вправи дуже близькі до медитації  і особливо корисні тим, кому важко дається  медитація в сидячому положенні.

МАЙСТЕР КЛАС З ТАЙСЬКОГО МАСАЖУ

Навчання легким та зрозумілим масажним практикам роботи з тілом на основі тайського масажу. Це дозволить вам глибоко розслабитися, довіряти як собі так і партнеру та проявити любов і турботу до тіла.

ПРАКТИКИ З ВОКАЛЬНОЇ ІМПРОВІЗАЦІЇ

Виражати себе через голос і ритміку, вони допоможуть розкрити вас емоційно і відчути єднання з усіма. *Ваші вокальні дані не важливі, співати зможе будь-хто і у всіх вийде.

СТАН ПРИСУТНОСТІ

На ретриті використовується комплексний підхід, адаптований для звичайних людей без нав’язливої філософії, релігії та езотерики. Ми  поділимось досвідом, не прагнемо вчити, а ви візьмете те, що сподобається

ПРОГУЛЯНКИ В ГОРИ

Легкі прогулянки в гори, де можна буде спостерігати чудові краєвиди, подихати чистим гірським повітрям та зробити гарні фото пейзажів.

Детальна щоденна програма формується на основі потреб групи та побажань з реєстраційних анкет. Вона буде доступною за тиждень до ретриту.

Заняття йогою та медитації

Тілесна терапія

Вокальна імпровізація

Група до 14 людей

Участь в ретриті можлива тільки після попередньої бесіди телефоном та за 100% відвідування занять. Хочемо сформувати групу в якій кожному буде комфортно, і де всі будемо рухатись єдиним потоком до цілі!

Вартість ретриту

При ранньому бронюванні – 3500 грн (двомісне поселення)

*після 25 листопада вартість 3900 грн.

 Кількість місць обмежена (до 14 людей). Обов’язкова передоплата 800 грн.

У вартість включено:

Все включено, крім квитків на потяг:

 • 3-разове лакто-вегетаріанське, домашнє харчування,
 • проживання в затишних будиночках (2-3 місні кімнати),
 • проїзд з Коломиї до місця і назад у Ворохту,
 • всі практики і прогулянки.

Унікальне місце проведення: дерев’яна хатина на полонині, поруч смерековий ліс і річка Чорний Черемош. Затишні умови, подалі від туристичних місць. З двору відкривається вид на гори та повна відсутність цивілізації.

Зимовий ретрит в Карпатах по своєму особливий, може бути тиша і спокій, або ж снігопад. Обидва випадки прекрасні. Ми будемо займатися в теплому залі, медитувати та  пити трав’яні чай спостерігаючи за всім. При умові гарної погоди виходимо на прогулянки.

Що ви отримаєте після ретриту?

Для кожного ця подорож дасть свій результат, для одних це буде можливість відпочити та перезавантажитися, для інших почути себе в тиші Карпат, ще для когось піти на нову глибину розуміння та прийняття себе.

 • Отримаєте цілісний комплекс інструментів по роботі з тілом і психікою.
 • В медитації, спробуємо відволіктись від безкінечного потоку думок, на концентрації уваги в тілі для емоційного розвантаження.
 • За допомогою свого голосу ви можете розкрити творчий потенціал і відпустити емоційні блоки.
 • Фізичні вправи приведуть в тонус ваше тіло і додадуть витривалості.
 • Здорове харчування і чисте повітря дадуть заряд енергії для досягнення ваших цілей.
 • Найголовніше, відчуєте внутрішню радість і любов в серці ❤️.

Ми врахуємо всі ваші прохання та побажання.

Організатори ретриту:

ВИКЛАДАЧ ЙОГИ, МУЗИКАНТ - СЕРЬОЖА НАБРОСКІН

Інструктор Хатха йоги та технік музичної трансформації,  учень “Школи розвитку і здоров’я В’ячеслава і Олени Смирновых», засновник школи гри на глюкофонах “ЗвучимВместе”

“..Імпровізація в музиці і в рухах тіла – моє улюблене заняття. Радий дарувати людям відкритість, легкість в тілі і емоціях за допомогою йоги і голосу ..”

Учасник різних фестивалів: Vedalife, Avatar Yogafest, “Сказочный город” (близько 100 концертів).

Більше 10 років практики практики йоги і цигун. Провів 6 виїзних ретритів

Контакти в FB

Масажист, тілесний терапевт - Артем Ясько

Практикуючий сертифікований масажист в традиції тайського масажу, фізіотерапевт, остеопрактик, тілесно-орієнтована психотерапевт.
Досвід роботи з тілом – 12 років,  у тайському масажі – 5 років.

Контакти в FB

Чому варто довіряти Yogaist?

Ми розпочали свою діяльність із проект Life is Trip в 2015 році, щоб надихати подорожувати в Україні, Європі та Азії.

Ретритний центр об’єднує 5 інструкторів, які працюють в напрямку “Школи розвитку і здоров’я В’ячеслава і Олени Смірновых»,
В нашому підході ми використовуємо ефективні техніки нейтралізації стресу, покращення фізичного здоров’я та емоційної стабільності. У багатьох учасників ретритів відбулись колосальні якісні зміни в житті.
Організатор ретритного центру Yogaist – Діма Гілітуха

Унікальне розташування

Ретритний центр Yogaist

Наш центр знаходиться на полонині біля смерекового лісу та річки Чорний Черемош в селі Зелене, Верховинського району. Поруч потужні енергетичні місця в Карпатах.
Проживання в затишній садибі.  Будинокне котедж комфорт-класу, проте дуже затишний, з великою залою для прийомів їжі та занять йогою. В будинку є дві душові кімнати та санвузли. Кімнати невеликі та затишні для 2-х осіб, проте у вас не буде багато часу сидіти в них, бо поруч природа та запланована цікава програма.
З двору видно гори та відсутність цивілізації.

Для учасників ретритів ми організовуємо трансфер від  Ворохти.

Відгуки з ретритів Сєрьожи Наброскіна

Забронюй своє місце на ретрит!

Ми турбуємося про ваш комфорт і результативну роботу, тому формуємо маленьку групу з людей, кому це справді необхідно. Якщо це саме Ви – тисніть на кнопку нижче.

Телефонуйте:

+38 096 970 18 36 (viber)
Робочі години: 08:00 - 20:00 (пн-сб)

Маєте запитання? - Пишіть!

retreat@yogaist.com.ua

Давайте дружити