fbpx

ЙОГА РЕТРИТ

МАКСИМУМ РЕЛАКСУ В ГОРАХ

ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ

ЙОГА ТА МЕДИТАЦІЯ

ЄДНАННЯ З ПРИРОДОЮ

МАКСИМУМ ВІДПОЧИНКУ

ЙОГА РЕТРИТ - МАКСИМУМ РЕЛАКСУ В ГОРАХ

Цілковитий відпочинок від повсякденних турбот та втеча від міської спеки туди, де свіжість і прохолода. Вся програма спрямована на досягнення тобою максимального відновлення, спокою та збалансування свого тіла.

Для твоєї безпеки організований комфортний трансфер з Києва та Львова. Розпочинаємо ретрит 23 липня о 10:00 та завершуємо 26 липня о 18:00. Місце проведення: центр Yogaist у селі Зелене Верховинського району.

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ РЕТРИТ?

Поїздка особливо корисний тим, хто хоче не перевантажувати себе глибокими практиками, а легко увійти в баланс тіла та психіки, покращити здоров’я та емоційну стабільність, відновити сон, прийняти себе, вийти зі стресових станів та чудово провести час у гармонії з природою (прогулянки до справжніх сироварень, енергетичних місць, гори,  апітерапія)

Програма:

Ретрит поєднує базові оздоровчі техніки роботи з тілесною структурою,
ресурсом життєвої енергії та емоціями. Без езотерики.

Хатха йога та медитація

Цілісна робота з тілом через практику оздоровчої Хатха йоги та усвідомлені рухи з зосередженням уваги на диханні для відновлення балансу в тілі (соматика).

Медитація

Техніка глибокої роботи з диханням та увагою (пранаяма). Mindfulness медитація усвідомлення та спостереження. Практики “метта”, прощення батьків та прийняття себе.

Розвиваючі сатсанги

Шлях йоги та медитації для щастя, техніка безпеки в асанах та дихальних практиках, прийняття відповідальності в житті, імунітет та очищення організму, психосоматика (як стати щасливим та здоровим).

Техніки саморегуляції

Балансування тіла та нервової системи через синхрогімнастику та малоамплітудні рухи (методика Фельденкрайза). Техніки саморегуляції школи йоги Смірнових.

Комплексний підхід до тіла та психіки

На ретриті використовується комплексний підхід, адаптований для звичайних людей без нав’язливої філософії, релігії та езотерики. Я поділюся досвідом, не прагнучи вчити, а ти візьмеш те, що сподобається.

ВІДПОЧИНОК ТА ЄДНАННЯ З ПРИРОДОЮ

Похід у гори до гуцульських сироварень. Відпочинок з бджолами – апітерапія. Ночівля на спеціально підготовленому сіновалі. Фотографування природи. Ранкові чайні церемонії Пін-Ча.

ЯКУ КОРИСТЬ ТИ ОТРИМАЄШ?

Ретрит – це не просто заняття йогою як фізичними вправами. У нас буде комплексна робота як на тілесному, так і емоційному рівнях, що спрямована на відновлення рівноваги та спокою.

Повір, нудьгувати тобі просто не буде можливості. У нас насичена відпочинкова програма, а якщо ти забажаєш, можна буде отримати поглиблені практики.

Заняття оздоровчою йогою та медитації

Внутрішня трансформація

Прогулянки

Унікальна природа навколо

Всі учасники ретриту за бажанням отримають два місяці онлайн підтримки в йога курсі: “Мій баланс у житті”. Цей курс буде доступним зі знижкою – 50% (450 грн). Ця ціна потрібна лише для мотивації виконувати завдання.

Вартість ретриту

3600 грн при двомісному поселенні

Кількість місць обмежена (до 15 людей + організатори). Включено проживання, безглютенове триразове харчування та всі пункти програми.

Трансфер оплачується окремо: 1400 грн в обидві сторони з Києва та 800 грн зі Львова (рівноцінний вартості квитків на потяг).

КРОК НА ЗУСТРІЧ

 • Якщо ти відчуваєш бажання потрапити на ретрит, але фінансово важко – можна отримати знижку 700 грн при реєстрації до 5 липня. Напиши мені про це в анкеті.
 • Якщо у тебе є можливість і ти розумієш, який ресурс та сили вкладені в реалізацію ретриту, можеш оплатити повну вартість.

ЯК БУДЕ ПРОХОДИТИ РЕТРИТ?

Щодня будуть доступні різні види практик: ранкова медитація усвідомлення та самопізнання, фізично активні заняття, гармонізуючі соматичні вправи, короткі лекції, чайні церемонії, апітерапія, прогулянки у гори, усвідомлене розслаблення перед сном.

Ця програма розроблялася близько двох років. Вона працює за умови повної залученості в практики та довіри мені. Цей шлях трансформації пройшли сотні учасників. Весь комплекс спрямований на зосередження уваги на себе і комплесну роботу через тіло та психіку у поєднанні з яскравим відпочинком в контакті з природою. Якщо на ретриті ти відчуєш прояви застарілих емоцій, то я працюватиму з тобою особисто.

Щоб досягти максимального результату, потрібно відвідувати всі заняття та дотримуватися рекомендацій.

ПІСЛЯ РЕТРИТУ ТИ ОТРИМАЄШ ПОТУЖНІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ РУХУ ВПЕРЕД У НОВОМУ СТАНІ РЕСУРСУ ТА БАЛАНСУ

Чим особливий йога ретрит із Yogaist?

 • Цілісні та безпечні оздоровчі техніки роботи з тілом та свідомістю.
 • Отримання глибокого досвіду медитації та стану незкінечної живої тиші, якими я з тобою поділюся.
 • Розуміння як працюють асани, усвідомлені рухи та балансування тіла в поєднанні з диханням. 
 • Коуч сесія: пошук шляху в житті через коректну постановку цілей.
 • Техніки прощення батьків та прийняття самих себе.
 • Відпочинок: гори, апітерапія, чайні церемонії та смаколики.
 • Збалансоване лакто-вегетаріанське та бездріжджове харчування однакове для всіх.

Що я отримаю після ретриту?

 • Віднайдеш безмежну радість і любов у своєму серці.
 • Перезавантажиш нервову систему, підвищиш особисту ефективність та збільшиш рівень життєвої енергії.
 • Зрозумієш головна суть йоги та шлях до пізнання себе у медитації.
 • Яскраво відпочинеш та отримаєш заряд ресурсу та енергії.
йога ретрит в Карпатах

Що окрім йоги

 • Прогулянки в гори до енергетичних місць та гуцульських сироварень.
 • Зустріч заходу сонця.
 • Ранкові чайні церемонії Пін-Ча.
 • Розслаблення з бджолами – апітерапія
 • Дегустація 4 видів гуцульських сирів.

Так виглядають наші ретрити

ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА РЕТРИТУ

Пропоную доволі насичену програму. Це той максимум, який ми можемо досягнути тільки в результаті спільної роботи та відвідування всіх занять. Щоб переглянути програму, необхідно відкривати закладки на кожен день.

9:30 Приїзд. Поселення. Знайомство.

11:00 Відкриття ретриту

12:00 Обід.

14:30 Прогулянка на природі. 

17:00 Психо-емоційне розвантаження через гармонію руху “Ключ”.

18:00 Особливості медитації, техніка безпеки та управління енергією. Кармічні взаємодії та їх прояви у житті. 

18:30 Вечеря (практика мовчання).

20:30 Йогівська гімнастика та техніка безпеки. Соматичне розслаблення з зосередженням уваги на дихання та рух у тілі.

6:00 Чайна церемонія Пін Ча (8 учасників).

6:30 Медитація люблячої доброти “Метта”.

7:00 Балансування тіла через синхрогімнастику. Хатха йога. Розслаблення. Медитація: максимум уваги в тіло та глибоке розслаблення.

9:00 Теоретична частина: Про медитацію на духовному рівні, кармічні програми та можливості їх відпрацювання.

9:30 Сніданок (практика мовчання).

10:00 Вільний час (прогулянка на природі).

14:00 Обід (практика мовчання).

16:00 Парна остеопатична практика для нейтралізації стресу та балансування всіх частин тіла.

18:30 Вечеря (практика мовчання).

19:30 Теоретична частина: Як навчитися жити у гармонії з собою та світом. Дієві рекомендації для підтримання ресурсу в житті.

20:30 Балансування та усвідомлення тіла через розумні соматичні малоамплітудні рухи. Медитація пробудження енергетичних центрів через внутрішнє звучання.

6:00 Чайна церемонія Пін Ча (8 учасників).

6:30 Психосоматика родових програм. Медитація – прощення батьків та прийняття себе.

7:30 Балансування тіла через синхрогімнастику. Хатха йога. Остеопатична практика для глибокого розслаблення та балансування тіла. 

9:10 Сніданок (практика мовчання).

9:40 Трекінг в гори через Гринявський хребет (18 км).

13:00 Пікнік на природі.

18:30 Вечеря.

19:40 Теоретична частина: Усвідомленість як запорука щасливого життя та уникнення ролей жертви і керівника. Теорія функціонування систем. Поняття про злети і падіння. Техніка безпеки повернення щасливим додому.

20:30 Балансування та усвідомлення тіла через розумні соматичні малоамплітудні рухи. Глибока медитація усвідомлення тіла та робота з кулькою як відображенням, для глибшого розвантаження та розслаблення блоків в тілі.

6:00 Чайна церемонія Пін Ча (8 учасників).

6:30 Медитація люблячої доброти “Метта”.

7:00 Балансування тіла через синхрогімнастику. Хатха йога. Розслаблення. Глибока медитація присутності та усвідомлення себе. 

9:40 Сніданок (практика мовчання).

11:00 Прогулянка на природі / апітерапія.

14:00 Обід.

16:00 Вільний час, особиста практика з інструктором.

18:00 Трансфер до Києва та Львова

Цей ретрит проводить: Діма Гілітуха - автор проекту Yogaist.

Володіє методиками оздоровлення, психоемоційної корекції та цікавиться рефлексотерапією. Розвиває ретритний центр, провів 16 особистих йога ретритів та тренінгів, ділиться досвідом медитації самопізнання та проводить оздоровчі тренінги на основі Хатха йоги, психології, психосоматики та коучингу.

З 2013 року почав практикувати йогу в школі В’ячеслава та Олени Смірнових, закінчив дві ступені  школи та продовжує навчання. Завершив повний курс “Внутрішня інженерія” з практиками та ініціацією від Садгуру.

Унікальне розташування

Ретритний центр Yogaist

Наш центр знаходиться на полонині біля смерекового лісу та річки Чорний Черемош в селі Зелене, Верховинського району. Поруч потужні енергетичні місця в Карпатах.
Проживання в затишній садибі.  Будинокне котедж комфорт-класу, проте дуже затишний, з великою залою для прийомів їжі та занять йогою. В будинку є дві душові кімнати та санвузли. Кімнати невеликі та затишні для 2-х осіб, проте у вас не буде багато часу сидіти в них, бо поруч природа та запланована цікава програма.
З двору видно гори та відсутність цивілізації.

Для учасників ретритів ми організовуємо трансфер від  Ворохти.

Чому варто довіряти Yogaist?

Ми розпочали свою діяльність у 2017 році. Проаналізували отриманий досвід, пройшли багато курсів навчання, знайшли кращі техніки нейтралізації стресу, покращення фізічного здоров'я та емоційної стабільності. У багатьох учасників ретритів відбулись колосальні якісні зміни в житті.

3

роки досвіду

23

ретритів та тренінгів

332

учасники

Система ретритів з Yogaist – це крок до глибокого перезавантаження та зміни свого життя в кращу сторону.

😍 Моя місія з Yogaist – це нести світло людям, щоб жити в ресурсі та щасливими.

Відгуки попередніх учасників!

Забронюй своє місце на ретрит!

Ми турбуємося про ваш комфорт і результативну роботу, тому формуємо маленьку групу з людей, кому це справді необхідно. Якщо це саме Ви – тисніть на кнопку нижче.

Телефонуйте:

+38 096 970 18 36 (viber)
Робочі години: 08:00 - 20:00 (пн-сб)

Маєте запитання? - Пишіть!

retreat@yogaist.com.ua

Давайте дружити