fbpx

Вечірня практика медитації перед сном – подарунок

Лют 10, 2020
Posted by: Діма Yogaist

Вечірня практика медитації перед сном – подарунок

👉Мій сон глибокий та якісний, я щасливий та повен сил - це реально!

😀 СОН – це час нашого відновлення і перезавантаження.
Наш ритм життя та інформаційне перевантаження не дає можливість навіть уві сні повноцінно розслабитися. Звідси починається багато проблем, а найперше знижується рівень життєвої енергії і стресостійкість, виникає потреба в каві, яка надалі тільки загостює всі ці процеси. ❗️Через деякий час настає стан емоційного вигорання або хронічної втоми!

👉Що робити? – спробувати відволікати від щоденної багато-годинної медитації в переварюванні проблем, проживання минулих і майбутніх ситуацій. Відволікатися на життя, що протікає в нашому тілі в моменті ТЕПЕР – наприклад просто відчувати і спостерігати за диханням в живіт, концентруючись навколо кутиків носа протягом 10 хв з таймером

🙏Ми даруємо вам повноцінну практику медитації перед сном. Вона спрямоване на напрацювання усвідомленості та гармонічного розслаблення перед сном. Вона буде корисною для того, щоб відновити якість сну та підвищити стресовий фактор.

На початку ви можете засинати, але чим довше ви буде практикувати, зможете усвідомлено робити все, що тут говориться. Тоді практика досягне максимального ефекту. Через 5 днів ви зможете відчути якісні зміни свого стану. Далі алгоритм практик можна запам’ятати і робити його самостійно.

В практиці вечірньої медитації використовуються звуки природу, дощу, вогню, приємна музика та тиша. Місцями на фоні буде звучати легке гудіння, це – бінуарний альфа ритм 7 GHz, який допомагає сповільниться нервовій системі та перейти на фазу глибокого сну.

*Варто налаштувати таймер в плеєрі на виключення після завершення треку.

➡️ Посилання для прямого завантаження практики у форматі *.mp3 – https://drive.google.com/file/d/1OJvXrTH9PvEhoEOJkByLiKHE-It4udaI/view?usp=sharing

Забронюйте собі місце на ретрит, щоб глибше розібрати психосоматику симптомів, та працювати з ними.

Телефонуйте:

+38 096 970 18 36 (viber)
Робочі години: 08:00 - 20:00 (пн-сб)

Маєте запитання? - Пишіть!

retreat@yogaist.com.ua

Давайте дружити