fbpx

Безпечне вегетаріанство, або як собі не зашкодити!

Вер 24, 2019
Posted by: yoga_nina

Безпечне вегетаріанство, або як собі не зашкодити!

👉Безпечне вегетаріанство!

Чому в одних людей все добре після виключення тваринних продуктів, а в інших починається збій в біохімічному обміні системи нашого організму, посилення стресу та випадіння волосся?
✅Звісно, є місце нестачі природних вітамінів та мікроелементів, але і не тільки, причина набагато глибша. Як це відбувається?
🔎Якщо говорити дуже спрощено, вітамін В12, якого дуже мало в рослинній їжі, впливає на засвоєння фолієвої кислоти, вітаміну В1, а  в кінцевому випадку на В6, а також на кровотворення, що інколи прослідковується зниження гемоглобіну.
Ось такі порушення і дефіцити послаблюють захисні реакції нашого організму в перенасиченому інформацією суспільстві. Одним словом викликають – СТРЕС! Такі процеси стають помітними після 30 років.
✅Але це ще не все, і навіть не основна причина… Ми проаналізували анкети учасників наших йога ретритів, а також проводили багато розмов на цю тему!
Під всім цим криється і ще одна глобальна проблема на рівні нашої підсвідомості! Це конфлікт на рівні наших внутрішніх програм, які ми не усвідомлюємо. Інколи перехід на вегетаріанство – це нав’язана програма, яку ми прийняли за свою, і переконали себе на рівні афірмацій! Саме перепрограмували, але десь в середині залишилось бажання харчуватися по іншому, організм звик, і в старій звичці, яка б руйнівна вона не була, йому безпечно.
Ось такий перехід до вегетаріанства є руйнівний в більшості випадків! На рівні підсвідомості, система нашого організму, в цілому, не розуміє для чого вам це вегетаріанство і пробує вас саме вберегти, щоб ви собі не завдали ще більшої шкоди!
🙏Який же вихід із ситуації? Перехід на вегетаріанство повинен бути через практики проявлення любові, співчуття, прощення у вас самих, або просто коли ви відчуєте це! Дуже часто саме так трапляється від довгого періоду медитації!
❗️Що робити якщо ви вже тут, і не можете повернутися? Вам можуть допомогти практики саморегуляції, коли ви в медитативному стані, а ваша увага перебуває в  максимальному контакті з тілом, можна завантажити нову програму: “Незважаючи на те,  що я не розумію для чого мені вегетаріанство (або мій стан здоров’я погіршився), мені тут безпечно, і я люблю та приймаєте себе такими якими я є”!
Саме такі прості і дієві практики ми використовуємо на ретритах, і не тільки з вегетаріанством, але й з іншими симптомами в тілі!
Які причини випадіння волосся та що з цим робити ви можете почитати в цій статті: http://www.yogaist.com.ua/vegan_and_hair/

Забронюйте собі місце на ретрит, щоб глибше розібрати психосоматику симптомів, та працювати з ними.

Телефонуйте:

+38 096 970 18 36 (viber)
Робочі години: 08:00 - 20:00 (пн-сб)

Маєте запитання? - Пишіть!

retreat@yogaist.com.ua

Давайте дружити