fbpx

ЙОГА РЕТРИТ ДЛЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ЕМОЦІЙНОГО ВІДНОВЛЕННЯ

ЙОГА РЕТРИТ ДЛЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ЕМОЦІЙНОГО ВІДНОВЛЕННЯ

  • ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ

  • ЙОГА ТА МЕДИТАЦІЯ

  • ТИША ТА БЕЗПЕКА

  • ВІДПОЧИНОК

Ретрит – це можливість почути себе, заземлитися, побути в тиші та повернути цілісніть на глибинному рівні. Ми пройдемо глибоку трансформацію від травматичного досвіду війни до оздоровляння тіла і психіки. Відновимо внутрішній мир через глибоку роботу зі свідомістю та дихання, медитацію та розслаблення в колі свідомих людей.

Зустрічаємося 22 червня у Ворохті о 10:00. Завершуємо 26 червня та відвозимо учасників до Ворохти на 14:00. Місце проведення: наш ретритний центр в селі Зелене.

Програма ретриту підходить тим, хто потребує:

звільнитися від негативу в житті та нейтралізувати психічне напруження, через баланс тіла і нервової систему в соматичних практиках.

потрапити в середовище тиші та миру, де знову зможеш бути собою, відчувати життя, довіряти та любити.

отримати глибокий досвід медитації, гармонізувати енергії та перевірити ефективність Хатха йоги без травматизму.

відчути себе серед чудової літньої природи в горах та в приємній групі, де тебе зрозуміють.

покращити здоров’я та емоційну стабільність, налагодити стосунки з батьками та прийняти себе.

Відчувай серцем та послухай, про що буде цей ретрит

відео скоро буде доступне

Твій провідник – Діма Гілітуха – автор ретритного центру Yogaist. Провів 39 ретритів та безліч розвиваючих тренінгів і курсів.  Володію практиками оздоровлення, глибоким досвідом медитації, психології та реабілітації. Закінчив три ступені В’ячеслава та Олени Смірнових та продовжує власну трансформацію на практиці.
Програма, що розроблена мною саме для цього ретриту дозволяє вийти з пережитого травматичного досвіду чи психічного напруження, віднайти тишу та спокій через глибокі техніки роботи з тілом і свідомістю, нейтралізувати психосоматичні симптоми, розслабити себе та відновити баланс як тіла, так і психіки.

Літній йога ретрит в Карпатах - це час, щоб віднайти внутрішній мир, зрозуміти куди рухатися далі та глибоко перезавантажитися.

Заняття оздоровчою йогою та медитації

Внутрішня трансформація

Обмін досвідом

Природа навколо

Цей ретрит буде не простий, і зовсім не схожий на інші. Вигрузимо все зайве напруження та дозволимо розвантажити нервову систему від новин, страхів та негативу. Будемо трансформувати свої болі в комфортній молитві за мир в Україні. Спробуємо максимально провести ретрит без годинників та телефонів. Один день буде в повній тиші та мовчанні. Твій досвід йоги та фізичні показники не важливі. Кожен – це унікальна особистість, яку я ціную, допомагаю розвиватися та показую шлях до себе.

ЦЕ БУДЕ ПОВНОЦІННА ГЛИБОКА ПРОГРАМА ВІДНОВЛЕННЯ ТА ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ, ЩО ПОЄДНУЄ КРАЩІ ТЕРАПЕВТИЧНІ ТЕХНІКИ ЙОГИ, МЕДИТАЦІЮ, СОМАТИКУ ТА ТЕОРІЮ.

Оздоровча Хатха йога

Цілісна робота з тілом через практику оздоровчої Хатха йоги з концентрацією уваги на диханні. Техніки школи йоги Вячеслава та Олени Смірнових.

Медитація

Техніка глибокої роботи з диханням та увагою (пранаяма). Mindfulness медитація усвідомлення та спостереження. Практики прощення батьків та прийняття себе.

ТЕХНІКИ САМОРЕГУЛЯЦІЇ

Балансування тіла та нервової системи через синхро-гімнастику та малоамплітудні рухи (методика Фельденкрайза). Коучингові практики набору ресурсу та вирішення внутрішніх конфліктів.

Тематичні лекції

Щодня спілкуємося про: медитацію, техніку безпеки в асанах та дихальних практиках, правила життя без страху і проблем, безпечне вегетаріанство, стійкий імунітет та очищення організму, дію психосоматики.

Комплексний підхід до тіла та психіки

На ретриті використовується комплексний підхід, адаптований для звичайних людей без нав’язливої філософії, релігії та езотерики. Ми поділимось досвідом, не прагнучи вчити. Кожен візьме те, що йому сподобається.

ВІДПОЧИНОК ТА ЄДНАННЯ З ПРИРОДОЮ

Легкі походи в гори та відпочинок в чанах. Фотографування природи, туманів на сході сонця. Ранкові чайні церемонії Пін-Ча.

ЯК буде проходити ретрит?

Щодня будуть доступні різні види практик: ранкова медитація усвідомлення та самопізнання, кілька годин в мовчанні щодня, фізично активні заняття, гармонізуючі соматичні вправи, психотерапія, групові коучингові сесії, чайні церемонії, робота зі злістю та образами, пропрацювання негативних емоцій та установок, прогулянки в гори, усвідомлене розслаблення перед сном.

Ця програма нова та розроблена під потреби людей після травматичного досвіду. Вона працює при повній залученості в практики та довірі до мене. Цей шлях трансформації пройшли сотні учасників. Весь комплекс спрямований на повне звільнення від всього негативу в житті, щоб просто стати щасливим. Якщо на ретриті ти відчуєш прояви застарілих емоцій, то я працюватиму з тобою особисто.

ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА РЕТРИТУ

Щоб переглянути її, необхідно відкривати закладки на кожен день.

10:00 Зустріч на вокзалі у Ворохті. Трансфер в село Зелене (1,5 години).

12:00 Коротка психологічна практика для нейтралізації негативних емоцій

12:30 Оздоровча Хатха йога, активізуюча пранаяма та співання звуків для перезавантаження та гарного настрою

14:10 Обід (мовчання)

15:00 Спільна прогулянка та тематичні розмови.

17:30 Розслаблення емоційної маски обличчя.

18:30  Вечеря (практика мовчання). 

20:00 Теплий вечір знайомства та озвучення намірів за чайною церемонією.

6:20 Соматичне розслаблення сидячи, балансування нервової системи та медитація відчування себе.

7:30 Йога комплекс – стан спокою та відновлення. Енергетична практика для активації імунної системи. Концентрація уваги з опорою на об’єкт та безоб’єктна медитація з відкритими очима.

9:30 Сніданок (практика мовчання).

10:30 Похід в чани та сауну за бажанням (11:00-13:00).

14:00 Обід (фруктовий перекус).

15:00 Чайна церемонія Пін Ча та стан потоку 

16:30 Вечеря. (практика мовчання).

18:00 Коротка психологічна практика для нейтралізації негативних емоцій

18:30 Практика вивільнення емоційних блоків через динамічні рухи, голос та співання звуків А-У-М. 

19:30 Розмова на духовні теми

20:00 Соматика – робота з тазом, попереком  та колінними суглобами. Медитація – входження в медитативний стан – навик усвідомленого розслаблення та проживання станів заспокоєння, фону розуму та емоцій, тиші та нейтральності розуму.

6:20 Соматичне розслаблення сидячи, балансування нервової системи та медитація відчування себе.

7:00 Комплекс Хатха йоги для активації тазу та підготовка до розтяжок. Соло-остеопатична практика для розкриття дихання та балансу щелепи. Навчання поглибленій пранаямі Наді-Шодхана. 

9:30 Сніданок. (практика мовчання).

10:30 Цікава прогулянка в гори

15:00 Обід (фруктовий перекус).

16:30 Вечеря (практика мовчання).

18:00 Енергетичне очищення – вуглеходіння

Початок мовчання

20:30 Соматика – робота з попереком, грудним і шийним відділом.  Медитація – перебування в потоці життя через дихання.

6:20 Практика для глибинного прощення – Хоопонопоне та відновлення миру Метта;

7:00 Хатха йога. Розслаблення. Техніка дихання Капалабхаті для здоров’я легень та детоксу мозку. Пробудження енергетичних центрів через внутрішнє звучання. Медитація.

9:30 Сніданок. (практика мовчання).

10:00  Прогулянка 

11:30 Груповий коучинг: аналіз життя, куди я живу та проявлення нової місії. 

13:30 Обід (фруктовий перекус та йогурт).

14:30 Чайна церемонія Пін Ча та стан потоку 

Початок мовчання

16:30 Вечеря (практика мовчання).

18:00 Парна остеопатична практика для балансування тіла.  (за бажанням)

20:30 Соматика – повноцінне балансування тіла та нервової системи. Комплекс медитативної практики для нейтралізації емоційних станів та занурення в нескінченну тишу реальності.

21:45 Молитва за мир в Україні – духовна практика (за бажанням)

6:20 Соматичне розслаблення сидячи, балансування нервової системи та медитація відчування себе.

7:00 Активний дихальний комплекс. Відновлення енергетичної структури через дихання п’яти сердець та медитація пустотності та усвідомлення себе

8:30 Теоретична частина: Щасливе життя та повернення додому. Як залишатися усвідомленим

9:00 Практика саморегуляції для зняття блоків на шляху до нових цілей та місії.

9:30 Сніданок (практика мовчання).

11:00 Спілкування та обговорення ретриту

12:00 Трансфер до Ворохти.

* Програма може змінюватися залежно від потреб групи та умов погоди

ВАРТІСТЬ РЕТРИТУ

5800 грн при двомісному або тримісному поселенні

Зараз ми всі проживаємо складний час. Якщо ти відчуваєш бажання потрапити на ретрит, але складна фінансова ситуація, доступно 10 місць по собівартості 3800 грн. Напиши мені про це в анкеті.

Кількість місць обмежена (до 20 людей + організатори).

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

  • всі практики і прогулянки;
  • проживання в дерев’яному будинку;
  • 3-разове домашнє вегетаріанське харчування;
  • трансфер з Ворохти до місця і назад;
  • всі пункти програми (крім чанів, рафтингу та квитків на потяг).

Ось в цьому магічному місці ти будеш займатися:

Ми з тобою будемо максимально насолоджуватися тишею навколо та займатися в комфортному купольному залі. Я буду з кожним стільки, скільки це буде потрібно, щоб пройти шлях відновлення та трансформації. Ми будемо вчитися дихати вільно, розтягуватися та тонко налаштовувати себе через соматику, медитувати та пити справжні китайські чаї, підтримувати один одного в парних практиках, заземлятися на цвяхах та зміцнювати тіло під час вуглеходіння, звільнятися від негативу через сміх та тряску, співати, молитися, і це все, щоб вийти на новий рівень енергій нашого поля духа та нести мир в цей світ.

ЧИМ ОСОБЛИВИЙ ЙОГА РЕТРИТ ІЗ YOGAIST?

Які проблеми ти зможеш вирішити?

Пройти глибоку програму для підняття життєвого ресурсу та розуміння себе.  Розвити особистість, позбавитися від багатьох негативних емоцій,
які забирають твій ресурс. Віднайти тишу та спокій через глибокі техніки роботи з тілом і свідомістю, нейтралізувати психосоматичні симптоми. Врешті решт, повернутися до зони справжнього комфорту, розслабити себе та відновити баланс як тіла так і психіки.

Унікальне розташування

Ретритний центр Yogaist

Наш центр знаходиться на полонині біля смерекового лісу та річки Чорний Черемош в селі Зелене, Верховинського району. Поруч потужні енергетичні місця в Карпатах.
Проживання в затишній садибі.  Будинок – не котедж комфорт-класу, проте дуже затишний, з великою залою для прийомів їжі та занять йогою. В будинку є дві душові кімнати та санвузли. Кімнати невеликі та затишні для 2-х осіб, проте у вас не буде багато часу сидіти в них, бо поруч природа та запланована цікава програма.
З двору видно гори та відсутність цивілізації.

Для учасників ретритів ми організовуємо трансфер від Івано-Франківська та Ворохти

Чому варто поїхати з Дімою?

В співпраці з іншими інструкторами і духовними наставниками мені вдалося створити проект центру в 2017 році. За цей час (до 2022 року) тут підготували сотні програм різні інструктори, а зі мною особисто пройшли трансформацію більше 40 груп. Об'єднавши великий досвід та навчання - мені вдалося створити унікальні програми ретритів, що підходять всім хто відкритий серцем та прагне розвиватися. Мої практики незалежні від філософських концепцій та релігій. Весь підхід веде до повного звільнення від негативу і образ, оздоровлення на рівні тіла і психіки та глибокого проживання себе. Маю всі позитивні відгуків від учасників ретритів. У багатьох з них вже відбулись колосальні та якісні зміни в житті.

4

роки досвіду

39

ретритів та тренінгів

680

учасники

Моя місія з Yogaist - це допомога людям жити в ресурсі та щасливими.

Забронюй своє місце на ретрит!

Ми турбуємося про ваш комфорт і результативну роботу, тому формуємо маленьку групу з людей, кому це справді необхідно. Якщо це саме Ви – тисніть на кнопку нижче.

Відгуки попередніх учасників!

Телефонуйте:

+38 096 970 18 36 (viber)
Робочі години: 08:00 - 20:00 (пн-сб)

Маєте запитання? - Пишіть!

retreat@yogaist.com.ua

Давайте дружити