fbpx
йога ретрит в Карпатах

Йога, медитація та усвідомленість життя

Відновлення гармонії в собі та навколо

Глибині та практичні знання для того щоб стати щасливим

Цілісна робота над своїм тілом, диханням та емоційним балансом

Жити здорово та щасливо - онлайн курс медитації та йога практика в Києві

Медитація – це природний стан цілковитої присутності свідомості в єдиній тиші, що є в кожного з нас. В цей час приходить усвідомлення своєї істинної природи і внутрішнього щастя, що не залежить від зовнішніх факторів. Тільки працюючи над собою, можна досягти високих результатів. 

Увага! Реєстрація автоматична, подбайте про те щоб знайти анкету на пошті, заповнити її та додатись до групи в телеграмі.

Чи погоджуєтесь, ви з тим, що всі ситуації в нашому житті були направлені на те щоб ми отримали досвід, трансформувалися та стали щасливими?

Тоді цей курс для вас!

 • В медитації можна відволіктись від безкінечного потоку думок на концентрацію уваги в тілі для емоційного розвантаження.
 • Це шлях, щоб піти на нову глибину розуміння та прийняття себе.
 • Медитація відкриває свідомість для розуміння, що щастя і любов є в кожному з нас, вони безкінечні і не залежні від ситуацій навколо.
 • Істинно щасливі люди мають достатньо фінансів, оскільки не потребують значного матеріального задоволення.
 • Розвивається високий рівень усвідомленості, що дозволяє відстежити кармічні програми, якими ми жили до цього, в тому числі і родові, переусвідомити їх і просто відмовитись, не відпрацьовуючи.
 • Найголовніше, якщо ви зараз станете щасливими, вам і вашим дітям більше не потрібно буде проходити через життєві випробування та переусвідомлення, або вони будуть значно легшими ❤️.

Медитація усвідомленості – це не релігія, а шлях пошуку внутрішнього щастя. Вона безпечна, оскільки не містить езотерки і не суперечить релігійним поглядам.

Вас чекає 2 місяці цілісної та глибокої роботи, направленої на відновлення ресурсу та перезавантаження, як для психіки так і для тіла

На курсі ви отримаєте:

Лекції

Основи та розуміння практики медитації. Етапи розвитку. Психосоматика: що заважає бути здоровим. Правила життя без страху і проблем. Усвідомленість, як запорука щасливого життя, а також як уникнути ролей жертви та керівника.

Медитація

Ранкові занять з медитації онлайн. Робота з увагою та присутністю в тілі, з умінням концентруватися  та розслаблятися для пошуку внутрішньої тиші, пізнання себе та перезавантаження. Окрема тема та практика для оздоровлення в медитації!

ТРЕНІНГИ В КИЄВІ

Живі йога тренінги: цілісна робота з тілом та підсвідомістю через практику оздоровчої Хатха йоги та глибокого розслаблення. Остеопатична практика для нейтралізації напруження та відновлення балансу в тілі. Практика прощення батьків, прийняття себе та регресії в любов.

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО ТІЛА ТА ПСИХІКИ

На курсі використовується комплексний підхід, адаптований для звичайних людей без нав’язливої філософії, релігії та езотерики. Ми  поділимось досвідом, не прагнемо вчити, а ви візьмете те, що сподобається.

Початок та перша зустріч 11 січня в Києві, а 13 січня онлайн лекція. Завершуємо 22 лютого. Хто повністю пройде курс, зможе потрапити на ретрит в Карпати 27.02 – 1.01.

Жити здорово та щасливо

Бути творцем свого життя

Знати чого хочу я

Віднайти ресурс та енергію

УМОВИ ТА СКЛАД КУРСУ

Онлайн курс медитації включає 6 лекцій та 14 практичних занять, які повністю безкоштовні!

Проте є деякі речі, які онлайн неможливо передати, тим  хто записуються на курс медитації радимо, по можливості, відвідати йога тренінги в Києві. Теми тренінгів на вибір. Їх буде – 5.

Про участь в тренінгах:

Вартість одного 3-ох годинного йога тренінгу дорівнює заняттю з йоги в студії  – 250 грн. Також є абонементи: 3 тренінги – 600 грн, 4 тренінги – 680 грн, 5 тренінгів – 750 грн.

Обов’язкова повна передоплата хоча б одного тренінгу, вона не повертається, проте ви можете обрати будь-яку зручну дату: 11, 18 січня та 1, 15, 22 лютого.

*Кількість місць на відвідування 3 тренінгів і більше, обмежена до 25 учасників.

СТРУКТУРА ОНЛАЙН КУРСУ МЕДИТАЦІЇ


Теоретична частину курсу

Включає 6 онлайн лекцій (13, 17, 27 січня та 3, 13, 17 лютого). Початок о 19:00, а тривалістю до 40 хв. На онлайн заняттях ми: 

 • Зрозуміємо, що таке медитація та як вона працює. Техніка безпеки.
 • Розберемо детально процес медитативної практики усвідомлення себе, її етапи та шлях розвитку.
 • Розповімо, як почати ефективно медитувати, щоб жити в гармонії з собою та навколишнім світом. Які є основні підходи в різних практиках медитації  та їх єдність.
 • Познайомитесь з іншими інструментами для посилення практики: коректна постановка цілей, розподіл зон відповідальності і вихід з рольових ігор в житті, психосоматика та саморегуляція.


Онлайн медитації

Стартуємо о 6 ранку (14, 16, 21, 23, 28, 30 січня та 4, 6, 11, 13, 18 20, 25  лютого). Ви  отримаєте:

 • Медитативні техніки які дозволяють управляти своїм станом, та відновлювати ресурс.
 • Практику, що змінює ваш погляд на життя, або “Метта” – медитацію люблячої доброти.
 • Медитацію для зцілення від симптомів в тілі.
 • Навик глибокої концентрації уваги на диханні та кінестетичних відчуттях.
 • Медитації присутності в тілі, відчуття безкінечної тиші та розуміння ким ми являємося.


Домашні завдання

 • Постановка та прописування цілей. Аналіз руйнівних звичок, шаблону поведінки в них та винагороди яку ми отримуємо за це. Прописування нових реакцій на ситуації.
 • Щоденні медитації протягом двох місяців.
 • Практика роботи зі страхами та налаштування на потрібний результат.
 • Вечірні практики перед сном для розвантаження та прийняття.
 • Ведення конспекту лекцій.

1. Записи кожної лекцій та практик будуть доступні кілька дні, якщо ви їх не зробили, повернутися назад не можливо.

2. Також, якщо ви не виконуєте домашні завдання за тиждень, то автоматично виключаєтеся з учасників курсу і тренінгів.

В обох випадках (*за виключенням хвороби) ваші кошти не повертатимуться, я передам їх на благодійність. Нехай мотивацією для проходження курсу буде винагорода того, що можна досягти.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТРЕНІНГИ В КИЄВІ

Всі живі тренінги проходять в суботу з 10:00 до 13:00

Відкриття курсу. Техніка емоційного розвантаження ДПДГ та ресурсного дихання. Практика асан для здоров’я, входження в медитативний стан. Відпрацювання кармічних програм в медитації та цікава інформація про те, як працює медитація.

Потужні техніки йоги для якісного перезавантаження, відновлення життєвого балансу та психо-емоційного здоров’я. Практика медитації для оздоровлення – робота з симптомами в тілі.

Парна остеопатична практика для нейтралізації стресу та балансування всіх частин тіла. Глибока медитація усвідомлення тіла та робота з кулькою, як дзеркалом голови, для ще глибшого розвантаження та розслаблення блоків в тілі.

Поглиблене заняття з Хатха йоги. Лекція з психосоматики родових програм та практика медитації – прощення батьків і прийняття себе. Техніки, що формують у вас якості взаєморозуміння та співчуття.

Закриття тренінгу. Якісне робота з тілом через Хатха йогу. Медитація – практика регресії з розстановками на любов в серці та наповнення всього життя щастям. Підведення підсумків.

Ви можете приєднатися до групи тренінгу в телеграм, якщо на 100% впевнені, що готові працювати

ХТО ПОВНІСТЮ ЗАВЕРШИТЬ КУРС, ДЛЯ ВАС Є РЕТРИТ В КАРПАТАХ - МАКСИМУМ МЕДИТАЦІЇ

ДАТИ РЕТРИТУ

27 лютого – 1 березня.

Вся програма БЕЗКОШТОВНО!*

*Ви самі оплачуєте квитки на потяг до Ворохти і назад, проживання з включеним 3-разови вегетаріанським харчуванням – 350 грн/доба та трасфери до ретритного центру – 250-350 грн. Поселення 2-ох та 3-ох місне. За бажанням ви зможете залишити донейшн інструктору! Передоплата – 50% проживання та 5 % податку з них (530 грн).  Вона не повертається.

*Кількість місць обмежена (до 18 людей).

ПРО РЕТРИТ

Основна увага на ретриті направлена на спостереження та тренування уваги в медитації, щоб помітити програми, за якими живе наша особистість, і тим самим, відключити їх, спалюючи або відпрацьовуючи свою карму швидше. Це буде глибоке переосмислення та початок нового життя з розуміння, хто ти є насправді! Програма доволі цікава та насичена, направлена на наповнення щастям та відновлення любові до себе!

Організатор курсу:

Діма Гілітуха - автор проекту Yogaist.

З 2013 року почав практикувати йогу в школі В’ячеслава та Олени Смірнових, далі закінчив їхню першу та проходить другу ступінь школи. Вивчає техніки роботи з хребтом. Володіє методиками оздоровлення, психо-емоційної корекції та цікавиться рефлексотерапією. Розвиває ретритний центр, провів 11 особистих йога ретритів, організував більше 10 авторських мандрівок, ділиться досвідом медитації самопізнання та проводить оздоровчі тренінги на основі Хатха йоги, знань психології, психосоматики та коучингу.

Як проходили попередні тренінги?

Чому варто довіряти Yogaist?

Ми розпочали свою діяльність із проект Life is Trip в 2015 році, щоб надихати подорожувати в Україні, Європі та Азії.

За цей час ми проаналізували отриманий досвід, пройшли багато курсів навчання. знашли кращі техніки нейтралізації стресу, покращення фізічного здоров'я та емоційної стабільності. У багатьох учасників ретритів відбулись колосальні якісні зміни в житті.

2

роки досвіду

19

ретритів та тренінгів

247

учасники

Місце проведення живих тренінгів

Місто Київ, сучасний простір в стилі Loft для занять йогою – Event Hall Signal. Зал розміром 70 м2 обладнаний системою кондиціонування, підлогою з підігрівом і дзеркалами. Тут є всі зручності: роздягальні, санвузли та кафе для творчих зустрічей після тренінгів.

Знаходиться  5 хв пішки від метро Вокзальна, або 3 хв від Старовокзальної площі. Адреса – вул. Жилянська 97.

😍 Місія Yogaist – ваш розвиток та розкриття внутрішнього щастя. Ми розробили власну програму внутрішньої трансформації і пробуємо максимально доступно ділитися знаннями з вами.

Відгуки попередніх учасників!

Забронюй своє місце на практику медитації!

Ми турбуємося про ваш комфорт і результативну роботу, тому формуємо групу учасників, кому це справді необхідно. Якщо це саме Ви – тисніть на кнопку нижче.

Увага! Реєстрація автоматична, подбайте про те щоб знайти анкету на пошті, заповнити її та додатись до групи в телеграмі.

Телефонуйте:

+38 096 970 18 36 (viber)
Робочі години: 08:00 - 20:00 (пн-сб)

Маєте запитання? - Пишіть!

retreat@yogaist.com.ua

Давайте дружити