fbpx

Ознайомтесь з майбутніми подіями та оберіть поїздку для себе!

Завантаження Події

Зимовий мовчазний ретрит глибокої тиші в Карпатах

10 Лютий 2022

Дати: 10 – 14 лютого 2022 року

🙏 Мовчазний темний ретрит (віпасана) – це можливість відновити глибокий контакт із собою істинним та навчитися приймати життя навколо. Медитація поверне тебе в стан, коли зникає той, хто відчуває, і те, що відчувається, а з’являється потік переживання своєї істинної природи – Ти вічна любов та чиста свідомість. Не потрібно зупиняти свій розум, бо це зайвий дискомфорт, а дати можливість тиші проявитися. Саме це робимо на ретриті. Достатньо вийти з психічного напруження та фонового шуму, щоб зрозуміти, що життя твориш ти сам.

Практика мовчання є обов’язковою частиною програми, що триватиме протягом 4-ох днів ретриту.

Зустрічаємося 10 лютого у Ворохті о 8:30Завершуємо 14 лютого та відвозимо учасників до Ворохти на 18:30 годину. Місце проведення: наш ретритний центр в селі Зелене.

Увага, місць на ретрит вже немає, але ви можете подати анкету та поїхати 30 березня – 3 квітня

Чому варто поїхати на ретрит?

Це може бути твій найкращий час, повернення до стану любові серця та чистої свідомості.
Ти потрапиш в середовище, де зможеш бути собою, відчувати життя, довіряти, любити та зняти всі маски.
Нейтралізуєш психічне напруження та фоновий шум, щоб зрозуміти, що життя твориш ти сам.
Вийдеш на новий рівень ресурсу, покращиш здоров’я та зрозумієш куди рухатися далі.

Реєстрація на ретрит та ціна в кінці сторінки

Ми створимо повну довіру простору та проведемо ретрит без годинників та телефонів (один день темний). Приберемо все зайве та дозволимо розвантажити нервову систему та розум від очікування. Під час ретриту будемо займатися особливим збалансованим комплексом Хатха-йоги та соматичних технік відновлення тіла, робити очисні та балансуючі пранаями, досхочу гуляти зимовими горами та вчитися бути присутніми в моменті за допомогою медитацій.

Яка різниця між цим ретритом та класичною 10-денною Віпасаною?

Перед входженням в мовчання – ми всі зробимо безпечні практики для повного розвантаження нервової системи та набору ресурсу. Таким чином в нас буде позитивний фон групи надалі.

На ретриті буде велике різноманіття практик, що доповнюють одна одну та не заставляють тебе безкінечно сидіти в нерухомій медитацій, від якої тільки психологічний дискомфорт на початку.

Ми вчимося бути присутніми в кожному моменті та щодня прибираємо фоновий шум розуму через баланс тіла і нервової систему в соматичних практиках.

Ця програма збалансована, легка і водночас насичена, що створює вдвічі повільнішим відчуття часу та дозволяє прожити глибокий досвід контакту з собою.

Твої провідники:

Діма Гілітуха – засновник ретритного центру Yogaist. Провів 38 ретритів протягом 4 років. З 2013 року почав практикувати йогу  та закінчив всі основні ступені школи В’ячеслава та Олени Смірнових і продовжує навчання.

Анна Бавіна – особистий провідник на мовчазному ретриті. Основна перевага мудрість та впевненість. За два роки знайомства з йогою та медитацією повністю змінила своє життя. Відновила стосунки з чоловіком та батьками, змогла реалізувати щоденну глибоку практику в звичайному житті без аскетизму та конфліктів. Пройшла більше 10 глибоких програм трансформації (в т.ч. віпасана) та зараз допоможу створити коло підтримки для  кожного учасника.

Інесса Славскі – Сертифікований вчитель йоги та звуковий терапевт (Навчання 2015-2016 р). Має  більше 15 років власного досвіду практик йоги. Є активним інструктором спільноти в Харкові та особисто проводить мовчазні ретрити (Віпасана). Провідник в медитації самоусвідомлення – пройшла практику повного усамітнення на тривалий час. Майстер зцілення через звук (гонг медитація, звукові практики із давніми тибетськими чашами (19 шт), вібраційний масаж тіла).

Програма, що розроблена саме для цього ретриту дозволяє максимально легко, без внутрішнього супротиву, пройти 4 дні мовчання та отримати глибокий досвід прийняття світу. Ми не копіюємо інші проекти мовчазних ретритів чи вже відомих Віпасан. Тебе чекає абсолютно новий формат. Весь комплекс спрямований на повне звільнення від негативу в житті, щоб просто стати щасливим. Тебе будуть супроводжувати 3 досвідчені провідники.

Відчувай серцем та послухай про що буде цей ретрит

Медитація та мовчання:

Будь певен, що ретрит мовчання, або віпасана – це не заборона проявлення себе і строгі правила. Це дуже корисна практика, щоб віднайти та відчути реальність такою, якою вона є насправді, навчитися безоціночно дивитися на ситуації та відкрити природний стан цілковитої присутності свідомості в єдиній тиші, що є в кожного з нас.

В цей час приходить усвідомлення своєї істинної природи і внутрішнього щастя, що не залежить від зовнішніх факторів. Тільки працюючи над собою, можна досягти високих результатів.

Гармонія тіла і психіки

Відчувати себе

Емоційне зцілення

Що на тебе чекає?

Активні дихальні комплекси Хатха йоги для настройки та балансування тіла

Унікальна програма для пробудження свідомості, проявлення любові до життя та внутрішній спокій

Практики медитації, енергізуючі пранаями, остеопатії та прогулянками в гори. Без езотерики, зрозумілими словами з науковим підходом.

Потужний комплекс, що спрямований на повне звільнення від негативу в житті.

Занурення в себе протягом 4-ох днів мовчання (один з них темний) та глибокий досвід контакту зі своєю сутністю.

Ефективні тілесні техніки відновлення ресурсу життєвої енергії, гармонізуючі соматичні вправи та усвідомлене розслаблення перед сном.

Хочеш зрозуміти як пройшов мовчазний ретрит в інші учасників? - послухай їхні враження та відгуки

Детальна програма ретриту:

Програма виглядає доволі насиченою, проте це той максимум, який ми можемо досягнути тільки в результаті спільної роботи та відвідування всіх занять. Щоб переглянути програму – необхідно відкривати закладки кожного дня.

8:30 Зустріч на вокзалі у Ворохті. Трансфер в село Зелене (1,5 години).

12:00 Емоційна вигрузка через активний дихальний комплекс, співання звуків, пробудження енергетичних центрів для комфортної та ефективної мовчазної практики.

14:00 Обід.

15:00 Спільна прогулянка та тематичні розмови про медитацію та мовчання.

16:00 Розслаблення емоційної маски обличчя через сміх.

18:30  Вечеря (практика мовчання). 

20:00 Теплий вечір знайомства, озвучення намірів за чайною церемонією Лу Юй.

Входження в мовчання.

6:30 Соматичне розслаблення сидячи, балансування нервової системи та медитація відчування себе.

7:00 Йога комплекс – стан спокою та відновлення. Енергетична практика для активації імунної системи. Концентрація уваги з опорою на об’єкт та безоб’єктна медитація з відкритими очима.

9:30 Сніданок.

10:30 Прогулянка в гори.

14:00 Обід (фруктовий перекус).

15:00 Пробудження стану спокою через чайну церемонію Пін-Ча. Тема: розуміння себе, чи маємо ми вибір, та як навчитися жити в гармонії з собою та світом.  

16:30 Вечеря.

18:00 Практика вивільнення емоційних блоків через динамічні рухи та голос та співання звуків для перезавантаження та гарного настрою. 

20:00 Соматика – повноцінне балансування тіла та нервової системи. Комплекс медитативної практики для нейтралізації емоційних станів, відчуття прояву життя в глибокому розслабленні та занурення в нескінченну тишу реальності.

6:30 Медитація люблячої доброти “Метта”.

7:00 Поглиблений повний йога комплекс роботи з тілом та свідомістю. Медитація – глибоке усвідомлене розслаблення з опорою на дихання та простір.

9:30 Сніданок.

10:30 Прогулянка в гори.

14:00 Обід (фруктовий перекус).

15:00 Зцілення через звук: гонг медитація, практики з давніми тибетськими чашами.

16:30 Вечеря.

18:30 Парна остеопатична практика для глибокого відновлення.  (за бажанням)

Початок темного ретриту.

20:30 Соматика – повноцінне балансування тіла та нервової системи. Комплекс медитативної практики для нейтралізації емоційних станів, відчуття прояву життя в глибокому розслабленні та занурення в нескінченну тишу реальності.

6:20 Соматичне розслаблення сидячи, балансування нервової системи та медитація відчування себе.

7:00 Активний комплекс балансу та перезавантаження. 

8:30 Медитація– глибоке усвідомлене розслаблення з опорою на дихання та простір.

9:30 Сніданок.

11:00 Чайна церемонія – як унікальний процес проживати себе глибше.

14:00 Обід (фруктовий перекус).

15:00 Зцілення через звук: гонг медитація, практики із давніми тибетськими чашами.

16:30 Вечеря.

18:00 Парна остеопатична практика для нейтралізації емоційних блоків та балансування тіла. 

20:30 Соматичний комплекс малоаплітудних рухів для вирішення проблем з опорно руховим апаратом: шиї, попереку та тазового відділу. Медитація – безоціночне спостереження за фоном емоцій та проживання моменту тиші і нейтральності розуму.

6:20 Медитація для активації щастя – Хоопонопоне  (глибинне прощення) та Метта (світло любові і доброти).

7:00 Неперервна медитація в потоці активного руху та дихання. Відновлення енергетичної структури через дихання п’яти сердець та медитація пустотності та ясності усвідомлення себе.

8:30 Вихід з темного ретриту.

9:30 Сніданок.

10:30 Відкрите спілкування, відгуки, обмін досвідом та підведення підсумків.

11:30 Практика спільного звучання Ом-Чантинг.

13:00 Перший трансфер до Ворохти (при потребі).

14:00 Обід (фруктовий перекус).

17:00 Другий трансфер до Ворохти.

Ось в цьому магічному місці ти будеш займатися:

Повна вартість ретриту 5800 грн.

Якщо ти відчуваєш бажання потрапити на ретрит, але складна фінансова ситуація, можна поїхати по вартості 4900 грн, або навіть обрати особливі умови участі. Напиши мені про це в анкеті.

👌Дозволь собі вийти на новий рівень здоров’я та свідомості, глибше розкрити особистість, стати цілісним з собою та живи щасливо!

👉 Увага, місць на ретрит вже немає, але ви можете подати анкету та поїхати 30 березня – 3 квітня (вартість 4800 грн):

https://forms.gle/zcyeRpXHuoY5LknF6

Ми турбуємося про твій комфорт і результативну роботу, тому формуємо  невелику групу з людей, зацікавлених в розвитку та кому це справді необхідно. Якщо це саме Ти – тисни на посилання вище та заповнюй анкету учасника.

Як ефективно підготуватися до ретриту?

Ваше основне завдання 7 днів до ретриту гарно висипатися робити практики та дотримуватися рекомендацій в харчуванні, щоб нервова система ефективно функціонувала. Для цього не їмо після 19:00 та лягаємо в ліжко о 23:00 з медитацією “цілющий сон”, яку слухаємо в навушниках:

  1. Враховуючи сучасний спосіб життя, то базовою рекомендацією в харчуванні будуть інтервалі прийоми їжі тричі на день через 4 години. Між основними прийомами їжі можна робити фруктовий перекус. Останній прийом їжі о 19:00.
  2. Дуже добре та довго пережовувати їжу в повній тиші та концентрації на тому, що ти їсиш.
  3. Взагалі не запиваємо їжу. Воду п’ємо за 30 хв до або 1,5 години після їди.
  4. Їмо тільки свіже приготовлену їжу, або не більше 8 годин. Краще залишитися голодним ніж їсти страви, яким більше ніж 24 години.
  5. Ні в якому разі не змішуємо фрукти з основною їжею. Їмо їх за 1 год до або 2 години після основного прийому їжі, щоб уникнути бродіння.
  6. Не змішуємо між собою 2 і більше видів білків (хліб, мясо, сир, яйце, гриби та бобові), це гарантовано викликає бродіння!
  7. Виключаємо з раціону продукти, які містять багато глютену та дріжджі. (можна виключити тільки всі пшеничні продукти: манка, булгур, кус-кус, пшенична крупа, всі макарони). Не купуємо та не їмо продукти, які містять оцет, маргарин, арахіс, підсилювачі смаку та інші неприродні компоненти.
  8. Зменшуємо кількість кави. П’ємо її без молока 1 раз через день зранку після їжі.
  9. Пробуємо 1 день інтервального прийому легкої їжі через 16 годин (ніч) та 8 годин в день. Наприклад їмо за день до їмо о 18:00 годині, далі о 9 ранку та о 18:00. В цей день намагаємося зробити фізичну практику заранку та обов’язково ввечері о 21 годині.

МЕДИТАЦІЇ:

1. Навик концентрації уваги: спостереження за відчуттями тіла та дихання
https://youtu.be/-K2_lf2pt20

2. Соматична розминка стоячи та відчуття дихання сидячи (40 хв):
https://youtu.be/8F_zik3qm_g

3. Відчуття тіла через дихання та синхронний рух для емоційного відновлення (сидячи на стільчику з рівною спиною):
https://youtu.be/t5k2sh_1RwE

4. Глибоке усвідомлене розслаблення з опорою на дихання та простір
https://youtu.be/WfqDIr1LBss

5. Безоціночне спостереження за фоном емоцій та проживання моменту тиші і нейтральності розуму
https://youtu.be/rdMvCB4tvVw

4. Cоматичне розслаблення сидячи, балансування нервової системи та коротка медитація відчування себе.
https://youtu.be/KICKT_FuzOw

5. Медитація для глибокого розслаблення та наповнення щастям в моменті Тепер
https://youtu.be/CnwZ-yWxrdg

6. Медитація Хоопонопоне – Цілковите прощення себе та зцілення через співчуття
https://youtu.be/Oxaj9ouIBZo

ВПРАВИ ТА ДИХАННЯ:
1. Балансування тіла через синхро-гімнастику. Легка Хатха йога для початківців:
https://youtu.be/BGYmIqrf13I

2. Швидкий комплекс активації всього тіла та ясності розуму:
https://youtu.be/9-BMFrwGcvg

3. Короткий активний йога комплекс та дихання капалабхаті з бандхами (30 хв):
https://youtu.be/wlNWYjMISy0

4. Активний профілактичний йога комплекс для активації резистентності організму в період в період застуди. Теорія та практика виконання маха бандхи:
https://youtu.be/X3AwllKqxw0

5. Новий запис активної енергетичної практики та пропрацювання всього тіла. Доступне всім. Робити 1-2 рази в тиждень: https://youtu.be/Z9w_UjpPDy0

6. Поглиблений повний йога комплекс роботи з тілом та свідомістю (30 хв соматики сидячи та 1 година активних занять і очисного дихання)
https://youtu.be/dOcUiQeJtQQ

Діма Гілітуха

Ретритний центр “Yogaist”

Телефонуйте:

+38 096 970 18 36 (viber)
Робочі години: 08:00 - 20:00 (пн-сб)

Маєте запитання? - Пишіть!

retreat@yogaist.com.ua

Давайте дружити