fbpx

ЗИМОВИЙ ЙОГА РЕТРИТ СПОКОЮ РОЗУМУ ТА УСВІДОМЛЕННЯ СЕБЕ

ЗИМОВИЙ ЙОГА РЕТРИТ СПОКОЮ РОЗУМУ ТА УСВІДОМЛЕННЯ СЕБЕ

 • ТРАНСФОРМАЦІЯ ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ

 • ЙОГА ТА МЕДИТАЦІЯ

 • ЗИМОВИЙ ВІДПОЧИНОК

 • МОВЧАННЯ

Йога ретрит – це можливість відновити глибокий контакт із собою істинним та навчитися приймати життя навколо, через глибоку роботу зі свідомістю тіло та дихання, медитацію та розслаблення в колі приємних людей. Основна мета – оздоровлення тіла та повернення до внутрішньої тиші і спокою.

Зустрічаємося 1 грудня в Коломиї о 9:00. Завершуємо 5 грудня та відвозимо учасників до Ворохти на 13:00. Місце проведення: наш ретритний центр в селі Зелене.

Зимовий йога ретрит в Карпатах - це час, щоб відновити гармонію в житті та глибоко перезавантажитися.

Програма ретриту чудово підходить тим, хто хоче:

нейтралізувати психічне напруження та фоновий шум, через баланс тіла і нервової систему в соматичних практиках.

потрапити в середовище, де зможеш бути собою, відчувати життя, довіряти, любити та зняти всі маски.

 отримати глибокий досвід медитації та зрозуміти ефективність Хатха йоги без травматизму.

 відчути себе серед чудової зимової природи в горах та в приємній групі, де вас зрозуміють

покращити здоров’я та емоційну стабільність, налагодити стосунки з батьками та прийняти себе

Автор ретритного центру в Карпатах

Твій провідник – Діма Гілітуха – автор ретритного центру та провідник до істинного себе. Провів 34 ретрити та безліч розвиваючих тренінгів. Закінчив три ступені В’ячеслава та Олени Смірнових та продовжує власну трансформацію на практиці.
Програма, що розроблена саме для цього ретриту дозволяє віднайти тишу та спокій через глибокі техніки роботи з тілом і свідомістю, нейтралізувати психосоматичні симптоми, розслабити себе та відновити баланс як тіла, так і психіки.

Тебе чекає абсолютно новий формат. Ми створимо повну довіру простору та проведемо ретрит без годинників та телефонів. Приберемо все зайве та дозволимо розвантажити нервову систему від очікування. Один день пройде в повній тиші та мовчанні. Твій досвід йоги та фізичні показники не важливі. Кожен – це унікальна особистість, яку ми цінуємо, розвиваємо та показуємо шлях до себе.

Заняття оздоровчою йогою та медитації

Внутрішня трансформація

Обмін досвідом

Природа навколо

ЦЕ БУДЕ ПОВНОЦІННА ГЛИБОКА ПРОГРАМА ВІДНОВЛЕННЯ ТА ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ, ЩО ПОЄДНУЄ КРАЩІ ТЕРАПЕВТИЧНІ ТЕХНІКИ ЙОГИ, МЕДИТАЦІЮ, СОМАТИКУ ТА ТЕОРІЮ.

Оздоровча Хатха йога

Цілісна робота з тілом через практику оздоровчої Хатха йоги з концентрацією уваги на диханні. Техніки школи йоги Вячеслава та Олени Смірнових.

Медитація

Техніка глибокої роботи з диханням та увагою (пранаяма). Mindfulness медитація усвідомлення та спостереження. Практики прощення батьків та прийняття себе.

ТЕХНІКИ САМОРЕГУЛЯЦІЇ

Балансування тіла та нервової системи через синхро-гімнастику та малоамплітудні рухи (методика Фельденкрайза). Коучингові практики набору ресурсу та вирішення внутрішніх конфліктів.

Тематичні лекції

Щодня спілкуємося про: медитацію, техніку безпеки в асанах та дихальних практиках, правила життя без страху і проблем, безпечне вегетаріанство, стійкий імунітет та очищення організму, психосоматику (як стати щасливим та здоровим).

Комплексний підхід до тіла та психіки

На ретриті використовується комплексний підхід, адаптований для звичайних людей без нав’язливої філософії, релігії та езотерики. Ми поділимось досвідом, не прагнучи вчити. Кожен візьме те, що йому сподобається.

ВІДПОЧИНОК ТА ЄДНАННЯ З ПРИРОДОЮ

Легкі походи в гори та відпочинок в чанах. Фотографування осінньої природи, туманів на сході сонця Ранкові чайні церемонії Пін-Ча. Релакс з музичною імпровізацією.

Які проблеми ти зможеш вирішити?

Пройти глибоку програму для підняття життєвого ресурсу та розуміння себе.  Розвити особистість, позбавитися від багатьох негативних емоцій,
які забирають твій ресурс. Віднайти тишу та спокій через глибокі техніки роботи з тілом і свідомістю, нейтралізувати психосоматичні симптоми. Врешті решт, повернутися до зони справжнього комфорту, розслабити себе та відновити баланс як тіла так і психіки.

Як буде проходити ретрит?

Щодня будуть доступні різні види практик: ранкова медитація усвідомлення та самопізнання, 10-годинне мовчання, фізично активні заняття, гармонізуючі соматичні вправи, лекції, групова коучингова сесія, чайні церемонії, кармічна програма прощення роду, пропрацювання негативних емоцій та установок, прогулянки в гори, усвідомлене розслаблення перед сном.

Ця програма розроблялася близько двох років, вона працює при повній залученості в практики та довірі до мене. Цей шлях трансформації прошли сотні учасників. Весь комплекс спрямований на повне звільнення від всього негативу в житті, щоб просто стати щасливим. Якщо на ретриті ти відчуєш прояви застарілих емоцій, то я працюватиму з тобою особисто.

ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА РЕТРИТУ

Щоб переглянути її, необхідно відкривати закладки на кожен день.

9:00 Зустріч на вокзалі в Коломиї. Трансфер в село Зелене (2,5 години).

12:30 Оздоровча Хатха йога, активізуюча пранаяма та співання звуків для перезавантаження та гарного настрою.

14:10 Обід (мовчання)

15:00 Прогулянка та розслаблення емоційної маски обличчя через сміх та рух.

18:30  Вечеря (практика мовчання). 

19:00 Розмова про особливості енергетичного харчування

20:00 Соматичне розслаблення та балансування тіла і нервової системи з опорою уваги на дихання та рух в тілі (система Фельденкрайза). Усвідомлення себе та спостереження за відчуттями тіла і дихання.

6:30 Зустріч сходу сонця на горі та медитативна практика єднання з природою через дихання. 

7:30 Йога комплекс – стан спокою та відновлення. Енергетична практика для активації імунної системи. Концентрація уваги з опорою на об’єкт та безоб’єктна медитація з відкритими очима.

9:30 Сніданок (практика мовчання).

11:00 Похід в чани або стояння на цвяхах 

14:00 Обід (фруктовий перекус).

15:00 Знайомство та трансформаційне чайне дійство для заспокоєння та пробудження внутрішньої радості.

16:30 Вечеря. (практика мовчання).

19:30 Теорія: в чому причина всіх страждань: усвідомленість, наш вибір та буддійська психологія. 

20:00 Соматика – робота з тазом, попереком  та колінними суглобами. Медитація – входження в медитативний стан – навик усвідомленого розслаблення та проживання станів заспокоєння, фону розуму та емоцій, тиші та нейтральності розуму.

6:20 Соматичне розслаблення сидячи, балансування нервової системи та медитація відчування себе.

7:00 Комплекс Хатха йоги для активації тазу та підготовка до розтяжок. Соло-остеопатична практика для розкриття дихання та балансу щелепи. Навчання поглибленій пранаямі Наді-Шодхана. 

9:30 Сніданок. (практика мовчання).

10:30 Цікава прогулянка в гори

15:00 Обід (фруктовий перекус).

16:30 Вечеря (практика мовчання).

18:00 Практика вивільнення емоційних блоків через динамічні рухи та голос та співання звуків А-У-М для перезавантаження та гарного настрою. 

19:30 Теорія: медитація – шлях в нікуди, або практика присутності та усвідомлення.

Початок 38 годинного мовчання

20:30 Соматика – робота з попереком, грудним і шийним відділом.  Медитація – регресія до самого початку для відновлення любові в серці, наповнення життя щастям та прийняття.

6:00 Стояння на цвяхах

6:20 Медитація глибинного прийняття себе та зцілення

7:00 Хатха йога. Розслаблення. Техніка дихання Капалабхаті для здоров’я легень та детоксу мозку. Пробудження енергетичних центрів через внутрішнє звучання. Медитація.

9:30 Сніданок. (практика мовчання).

10:00  Прогулянка  / Апітерапія

11:30 Груповий коучинг: аналіз життя, куди я рухаюся та постановка нової місії. Практика саморегуляції для зняття блоків на шляху до нових цілей.

13:30 Обід (фруктовий перекус та йогурт).

14:30 Чайна церемонія Пін Ча та стан потоку / Апітерапія

15:30 Парна практика відчування себе та присутності в потоці життя

16:00 Спільне звучання ОМ-Чантинг

16:30 Вечеря (практика мовчання).

18:00 Парна остеопатична практика для нейтралізації стресу та балансування тіла.  (за бажанням)

20:30 Соматика – повноцінне балансування тіла та нервової системи. Комплекс медитативної практики для нейтралізації емоційних станів, відчуття прояву життя в глибокому розслабленні та занурення в нескінченну тишу реальності.

21:45 Крійя медитація з молитвою серця – духовна практика (за бажанням)

6:20 Медитація для активації щастя – Хоопонопоне  (глибинне прощення) та Метта (світло любові і доброти)

7:00 Неперервна медитація в потоці активного руху та дихання. Відновлення енергетичної структури через дихання п’яти сердець та медитація пустотності та ясності усвідомлення себе

Завершення 38 годинного мовчання

8:30 Теоретична частина: Щасливе життя та повернення додому. Як залишатися усвідомленим

9:00 Практика саморегуляції для зняття блоків на шляху до нових цілей та місії.

9:30 Сніданок (практика мовчання).

11:20 Трансфер до Ворохти.

* Програма може змінюватися залежно від потреб групи та умов погоди

Вартість ретриту

5600 грн при двомісному та тримісному поселенні

Кількість місць обмежена (до 18 людей + організатори). Включено проживання, триразове харчування, трансфери та всі пункти програми (крім квитків на потяг та похід в чани).

Крок на зустріч

Цей рік видався непростий для кожного з вас, ми робимо ще один ретрит максимально доступним. Якщо ти відчуваєш бажання потрапити на ретрит, але складна фінансова ситуація, можна поїхати по вартості 4600 грн, або навіть обрати особливі умови участі. Напиши мені про це в анкеті.

Знайомтесь, так виглядає зимовий йога ретрит в Карпатах та наш центр

Ми з тобою будемо максимально насолоджуватися всім навколо та займатися в комфортному купольному залі, медитувати та  пити справжні китайські чаї. За умов гарної погоди здійснюємо трекінг в гори. Це відео зняте під час ретриту 2019 року.

Зима в горах – це місце, де ще випадає сніг і можна відчути, що таке температруа – 20 С, а також насолодитися неймовірною природою, яка зачаровує.

ЧИМ ОСОБЛИВИЙ ЙОГА РЕТРИТ ІЗ YOGAIST?
 • Цілісні та безпечні оздоровчі техніки роботи з тілом та свідомістю.
 • Розуміння як працюють асани, усвідомлені рухи та балансування тіла в поєднанні з диханням. 
 • Отримання глибокого досвіду медитації та стану нескінченної живої тиші, якими ми з тобою поділимося.
 • Розуміння як працюють асани, усвідомлені рухи та балансування тіла в поєднанні з диханням. 
 • Коуч сесія: пошук шляху в житті через коректну постановку цілей та розуміння своєї місії.
 • Техніки прощення батьків та прийняття себе.
 • Відпочинок на природі, чайні церемонії та приємна компанія.
 • Збалансоване лакто-вегетаріанське харчування однакове для всіх.

Цей ретрит проводить: Діма Гілітуха - автор проекту Yogaist.

Володіє методиками оздоровлення, психоемоційної корекції та цікавиться рефлексотерапією. Розвиває ретритний центр, провів 20 особистих йога ретритів та тренінгів, ділиться досвідом медитації самопізнання та проводить оздоровчі тренінги на основі Хатха йоги, психології, психосоматики та коучингу.

З 2013 року почав практикувати йогу в школі В’ячеслава та Олени Смірнових, закінчив три ступені  школи та продовжує навчання. Завершив повний курс “Внутрішня інженерія” з практиками та ініціацією від Садгуру.

Познайомся зі мною в медитації відчуття себе та спостереження за диханням

Чому варто довіряти Yogaist?

Ми розпочали свою діяльність у 2017 році. Проаналізували отриманий досвід, пройшли багато курсів навчання, знайшли кращі техніки нейтралізації стресу, покращення фізічного здоров'я та емоційної стабільності. У багатьох учасників ретритів відбулись колосальні якісні зміни в житті.

4

роки досвіду

36

ретритів та тренінгів

513

учасники

😍 Моя місія з Yogaist – це допомога людям жити в ресурсі та щасливими.

Відгуки попередніх учасників!

Унікальне розташування

Ретритний центр Yogaist

Наш центр знаходиться на полонині біля смерекового лісу та річки Чорний Черемош в селі Зелене, Верховинського району. Поруч потужні енергетичні місця в Карпатах.
Проживання в затишній садибі.  Будинок – не котедж комфорт-класу, проте дуже затишний, з великою залою для прийомів їжі та занять йогою. В будинку є дві душові кімнати та санвузли. Кімнати невеликі та затишні для 2-х осіб, проте у вас не буде багато часу сидіти в них, бо поруч природа та запланована цікава програма.
З двору видно гори та відсутність цивілізації.

Для учасників ретритів ми організовуємо трансфер від Івано-Франківська.

Забронюй своє місце на ретрит!

Ми турбуємося про ваш комфорт і результативну роботу, тому формуємо маленьку групу з людей, кому це справді необхідно. Якщо це саме Ви – тисніть на кнопку нижче.

Телефонуйте:

+38 096 970 18 36 (viber)
Робочі години: 08:00 - 20:00 (пн-сб)

Маєте запитання? - Пишіть!

retreat@yogaist.com.ua

Давайте дружити