fbpx

Оздоровча система нашого центру поєднує цілісну роботу з тілом та підсвідомістю через дихання, внутрішній звук, медитацію, практику Хатха йоги та психосоматичні техніки школи йоги Вячеслава та Олени Смірнових.

Команда

Ми розвиваємось в єдиному напрямі. Наші тренери - учні школи йоги та систем оздоровлення Вячеслава та Олени Смірнових.

Діма Гілітуха

засновник проекту та ретритного центру Yogaist, йога інструктор, провідник

Володіє методиками оздоровлення, психоемоційної корекції та цікавиться рефлексотерапією. Розвиває ретритний центр, провів 39 особистих йога ретритів та тренінгів, ділиться досвідом медитації самоусвідомлення та проводить оздоровчі тренінги на основі Хатха йоги, психології, коучингу, остеопатії та психосоматики. З 2013 року почав практикувати йогу та особисті практики саморозвитку з В’ячеславом та Оленою Смірнових. В 2017-2020 пройшов повний курс трирічного навчання в їхній школі. Працював психологом волонтером в час війни (м. Луцьк).

Наталія Артемчук

Інструктор йоги та майстер тайського масажу

Сертифікований вчитель йоги 500h RYT Yoga Alliance, навчалась в Індії (Рішикеш та Майсур). Викладає йогу більше 10 років в Хмельницьку та організовує ретрити. Майстер тайського масажу (навчалась на півночі Тайланду в ITM school). Завершила курс «Внутрішня інженерія» від ISHA YOGA та отримала ініціацію в традиції Ananda Marga Yoga.

Анна Бавіна

Провідник в медитації

Основна перевага мудрість та впевненість. За два роки знайомства з йогою та медитацією повністю змінила своє життя. Відновила стосунки з чоловіком та батьками, змогла реалізувати щоденну глибоку практику в звичайному житті без аскетизму та конфліктів. Пройшла більше 10 глибоких програм трансформації (в т.ч. віпасана) та зараз допомагаю створити коло підтримки для кожного учасника.

Анна Ковальова

Інструктор йоги і методик оздоровлення

Анна закінчила 4 ступені Школи Здоров’я і Розвитку за системою Вячеслава та Олени Смирнових

ДОСВІД • Особиста практика йоги – з 2010 року • З 2016 року веде групові заняття для початківців. • Багаторічний досвід роботи з новачками в питаннях здоров’я допомагає в роботі з новими людьми. • Провела вже 8 авторських йога-турів • Анна є автором курсу “Нахабство-бути собою” і Курсу по зниженню ваги 21Slim.

Продовжує свій розвиток і відвідує різні семінари і тренінги (Анатолія Зенченко, Слави Гуцалюка, Валентини Малиновської).

Серьожа Наброскін

Інструктор йоги, музикант

Засновник школи гри на глюкофонах, учасник різних фестивалів: Vedalife, Avatar Yogafest, “Сказочный город” (близько 100 концертів). Викладач йоги,  учень школи йоги Вячеслава та Олени Смірнових.

Наша історія

2022 - Нові можливості

Під час війни наш центр став безкоштовним прихистком для переселенців. Влітку ми знову відновили його роботу і запрошуємо людей до нових програм реабілітації та емоційного відновлення на основі йоги, практик дихання, медитації, коучингу ти багато чого іншого.

2021 - Повна трансформація

За цей рік ми провели найбільш потужні програми ретритів, створили команду тренерів, що працюють в одному полі. Також з’явилася можливість оренди нашого простору для інших груп.

2020 - Завершення будівництва залу

Створення космічного купольного простору –  місця де відбувається трансформація та підняття духовної енергії

2019 - Створення ретритного центру

Створення комплекної системи та підходу до оздоровлення на ретритах. Ми об’єднали різних інструкторів, які працюють в одному напрямі та використовують підхід школи йоги Вячеслава та Олени Смірнових.

2018-2019 Формування чітких цілей

Ми проаналізували отриманий досвід та пройшли додаткове навчання, щоб знайти кращі техніки нейтралізації стресу, покращення фізичного здоров’я та емоційної стабільності. Провели ще 5 нових якісних ретритів. У багатьох наших учасників після цього відбулись колосальні якісні зміни в житті.

2017-2018 Трансформація в Yogaist

Після 6 йога ретритів та отриманих від учасників відгуків ми зрозуміли, що можемо більш ефективно використовувати свої сили, ресурси та принести більше користі людям через практики йоги та медитації. Пройшли навчання в школі йоги та систем оздоровлення Вячеслава та Олени Смірнових.

2016-2017 Авторські мандрівки Україною та світом

Командою Life Is Trip було створено власний підхід до органзації подорожей з максимумом позитивних емоцій. Провели 3 перших йога ретрити та організували 11 авторських мандрівок в Україні, Туреччині, Європі.

2015 - Перезавантаження в Азії

210 днів подорожі в Азії (Індія, Малайзія, В’єтнам, Таїланд, М’янма), надихнули нас на створення проекту авторських подорожей Life Is Trip.

Про ретритний центр

Які умови проживання в ретритному центрі Yogaist?

Наш центр знаходиться на полонині біля смерекового лісу та річки Чорний Черемош в центрі Карпат.

Проживання в приватній садибі в селі Зелене Верховинського району. Будинок – не котедж комфорт-класу, проте дуже затишний. В будинку є 2 душові кімнати та санвузли. Кімнати невеликі: 4 кімнати для 2-х, і 2 кімнати для 3-х осіб. З двору видно гори.

Додатковий будинок за 10 метрів від основного із двома мансардними кімнатами на 2 особи для більших груп. Санвузол на першому поверсі.

Окремий будинок на 2 особи біля центрі апітерапії.

В головному будинку є велика зала для занять йогою чи лекцій.

Місце де відбувається трансформація, природа навколо та умови де проходить ретрит

Які є рекреаційні можливості та розваги в ретритному центрі Yogaist?

 • Прогулянки в гори. Є декілька маршрутів різної складності.
 • Відвідування музю-садиби вишивальниці, спілкування із майстринею про карпатську містику, культуру та традиції.
 • Поїздка в чани до селища Бурку або у Верховину
 • Апітерапія – ви можете полежати/поспати в будиночку спеціально обладнаному над вуликом, відчути запах пасіки та послухати її звук. Ця процедура розслабляє та відновлює сили, а монотонне бджолине дзижчання чудово заспокоює психіку.
 • Катання на коні – їзда верхи без сідла дає більш тісний контакт людини із конем, відчуття роботи м’язів коня, його тепла.
 • Рафтинг у клубі Білий слон. Організовуємо за бажанням групи.
 • Дегустація місцевих сирів, походи до сироварень.

Як доїхати до ретритного центру Yogaist?

Від Ворохти до центру Yogaist організовуємо спільний трансфер. Зазвичай ми забираємо учасників о 12:45 від залізничного вокзалу. Час в дорозі – 1:30.
 • З Києва до Ворохти їде вечірній потяг №143 ( в непарні дні №150) о 20:19. Можна купувати квитки на дений потяг №357 . Відправлення о 14:28. З Ворохти до Києва їдуть потяги №358, 144 (150)  о 13:50 і 14:17.
 • З Харкова до Ворохти їде потяг №016  (через Львів та Київ) або дешевший варіант: ранковим інтерсіті потягом №723 (о 13:15) до Києва з пересадкою на №144 (358).
 • З Одеси їде потяг №136 до Івано-Франківська, де о 9 ранку пересідаєте на потяг №143 до Ворохти. Назад потягом №144 до Львова з пересадкою на №012 до Одеси.
 • Зі Львова їде потяг №143  до Ворохти в день ретриту.

Підпишись на наші групи, щоб бути в курсі майбутніх подій!

Телефонуйте:

+38 096 970 18 36 (viber)
Робочі години: 08:00 - 20:00 (пн-сб)

Маєте запитання? - Пишіть!

retreat@yogaist.com.ua

Давайте дружити