fbpx

Оздоровча система нашого центру поєднує цілісну роботу з тілом та підсвідомістю через дихання, внутрішній звук, медитацію, практику Хатха йоги та психосоматичні техніки школи йоги Вячеслава та Олени Смірнових.

Команда

Ми розвиваємось в єдиному напрямі. Наші тренери - учні школи йоги та систем оздоровлення Вячеслава та Олени Смірнових.

Діма Гілітуха

засновник Yogaist, йога інструктор

З 2013 року почав практикувати йогу в школі В’ячеслава та Олени Смірнових, далі закінчив їхню першу ступінь школи та вивчав техніки роботи з хребтом. Володіє методиками оздоровлення, психо-емоційної корекції та цікавиться рефлексотерапією, автор програми ретритів, читаю лекції та викладаю тілесні практики з елементами Хатха йоги.

Таня Габінет

Інструктор оздоровчої йоги

Сертифікований тренер хатха йоги із 4-річним досвідом. Пройшла три ступені Школи йоги і систем оздоровлення В’ячеслава і Олени Смірнових. Спеціалізується на медитації та тілесних практиках.

Серьожа Наброскін

Інструктор йоги, музикант

Засновник школи гри на глюкофонах, учасник різних фестивалів: Vedalife, Avatar Yogafest, “Сказочный город” (близько 100 концертів). Викладач йоги,  учень школи йоги Вячеслава та Олени Смірнових.

Наша історія

2019 - Створення ретритного центру

Створення комплекної системи та підходу до оздоровлення на ретритах. Ми об’єднали різних інструкторів, які працюють в одному напрямі та використовують підхід школи йоги Вячеслава та Олени Смірнових.

2018-2019 Формування чітких цілей

Ми проаналізували отриманий досвід та пройшли додаткове навчання, щоб знайти кращі техніки нейтралізації стресу, покращення фізичного здоров’я та емоційної стабільності. Провели ще 5 нових якісних ретритів. У багатьох наших учасників після цього відбулись колосальні якісні зміни в житті.

2017-2018 Трансформація в Yogaist

Після 6 йога ретритів та отриманих від учасників відгуків ми зрозуміли, що можемо більш ефективно використовувати свої сили, ресурси та принести більше користі людям через практики йоги та медитації. Пройшли навчання в школі йоги та систем оздоровлення Вячеслава та Олени Смірнових.

2016-2017 Авторські мандрівки Україною та світом

Командою Life Is Trip було створено власний підхід до органзації подорожей з максимумом позитивних емоцій. Провели 3 перших йога ретрити та організували 11 авторських мандрівок в Україні, Туреччині, Європі.

2015 - Перезавантаження в Азії

210 днів подорожі в Азії (Індія, Малайзія, В’єтнам, Таїланд, М’янма), надихнули нас на створення проекту авторських подорожей Life Is Trip.

Про ретритний центр

Які умови проживання в ретритному центрі Yogaist?

Наш центр знаходиться на полонині біля смерекового лісу та річки Чорний Черемош в центрі Карпат.

Проживання в приватній садибі в селі Зелене Верховинського району. Будинок – не котедж комфорт-класу, проте дуже затишний. В будинку є 2 душові кімнати та санвузли. Кімнати невеликі: 4 кімнати для 2-х, і 2 кімнати для 3-х осіб. З двору видно гори.

Додатковий будинок за 10 метрів від основного із двома мансардними кімнатами на 2 особи для більших груп. Санвузол на першому поверсі, також повністю оснащений, але прохід до нього через вулицю.

В головному будинку є велика зала для занять йогою чи лекцій.

Які є рекреаційні можливості та розваги в ретритному центрі Yogaist?

  • Прогулянки в гори. Є декілька маршрутів різної складності.
  • Відвідування музю-садиби вишивальниці, спілкування із майстринею про карпатську містику, культуру та традиції.
  • Апітерапія – ви можете полежати/поспати в будиночку спеціально обладнаному над вуликом, відчути запах пасіки та послухати її звук. Ця процедура розслабляє та відновлює сили, а монотонне бджолине дзижчання чудово заспокоює психіку.
  • Катання на коні – їзда верхи без сідла дає більш тісний контакт людини із конем, відчуття роботи м’язів коня, його тепла.
  • Рафтинг у клубі Білий слон. Організовуємо за бажанням групи.
  • Дегустація місцевих сирів, походи до сироварень.

Як доїхати до ретритного центру Yogaist?

Від Ворохти до центру Yogaist організовуємо спільний трансфер. Зазвичай ми забираємо учасників о 12:45 від залізничного вокзалу. Час в дорозі – 1:30.
  • З Києва до Ворохти їде вечірній потяг №143 ( в непарні дні №150) о 20:19. Можна купувати квитки на дений потяг №357 . Відправлення о 14:28. З Ворохти до Києва їдуть потяги №358, 144 (150)  о 13:50 і 14:17.
  • З Харкова до Ворохти їде потяг №016  (через Львів та Київ) або дешевший варіант: ранковим інтерсіті потягом №723 (о 13:15) до Києва з пересадкою на №144 (358).
  • З Одеси їде потяг №136 до Івано-Франківська, де о 9 ранку пересідаєте на потяг №143 до Ворохти. Назад потягом №144 до Львова з пересадкою на №012 до Одеси.
  • Зі Львова їде потяг №143  до Ворохти в день ретриту.

Підпишись на наші групи, щоб бути в курсі майбутніх подій!

Телефонуйте:

+38 096 970 18 36 (viber)
Робочі години: 08:00 - 20:00 (пн-сб)

Маєте запитання? - Пишіть!

retreat@yogaist.com.ua

Давайте дружити